Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mindenképpen lesz vajon...

Mindenképpen lesz vajon házkztatás?

Figyelt kérdés

Folyamatban van egy büntetőügy közokirat viszaélés miatt és két hónapja hallgattak ki gyanusítottként legelőször amikoris bebizonyosodott,hogy én követtem el,vallomást is tettem,de én azt mondtam,hogy az iratokat nem tartottam meg,(amúgy tényleg nem,mert én más iratával semmit sem érnék úgysem el)hanem azokat letettem az utcán egy padra ezt is mondtam kihallgatáskor.Akkor én azzal a tudattal voltam,hogy ha hazamegyek biztos jönnek majd a rendőrök házkutatni,mert ugye a gyanusított vagy igazat mond vagy nem,így gondolják a rendőrök.

Nem is jöttek házkutatni,és azóta sem pedig azt hittem biztos jönnek,de nem jöttek. Pedig az ilyen ügyekben mindig van házkutatásszinte mindig azt hallani.

Akkor mondta két hónapja a rendőr,hogy majd még be kell jönni egyszer kihallgatásra kb egy hónap múlva,mondtam rendbe van. Namost két hónap lett abbol az egy hónapból,szóval most kell csütörtökön mennem,kihallgatnak(folytatólagos kihallgatás).

A kérdésem az,hogy lehet most lesz házkutatás e kihallgatásom után,mert ugye megint megkérdezik biztos,hogy az iratokat hová tettem a tárcábol és én meg mondani fogom megint,hogy letettem egy padra és ők úgy gondolhatják hazudhatok is.Szóval,lehet hogy már pénteken v még csütörtökön kijön két járőr házkutatni?Vagy nem jönnek,mert már rég jöttek volna,mihelyt megtudták,hogy én követtem el?

Nem azért nem szeretném,hogy kijöjjenek házkutatni mert tartok olyan valamit amit nem szabad(am. nem tartok),hanem azért nem szeretném,mert nem szeretném,hogy az egész lakást tetőtől talpig szétszedjék és két napig utánna csak pakoljun összefelé.



2012. nov. 10. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, de szerintem ha akartak volna menni, akkor mentek volna. Meg szerintem ők is úgy gondolják, hogy ennyi idő múlva már nincs értelme, csak a "rajtaütésszerű" házkutatásnak van értelme.
2012. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 hónappal a gyanúsítotti kihallgatás után? Minek?
2012. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!