Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti szakközepekbe...

Rendészeti szakközepekbe miért, ilyen puhány felmérő van?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen, hogy 60-akkal nyomnak 25-öt meg ilyenek, felmérőjükben is ez van. Jó értem én ,hogy nem kell mindenkinek erősnek izmosnak lenni. De azért nem tartják ezt egy kicsit komolytalannak? Akkor már maradhatott volna a fekvőtámasz az kevésbé lett volna ciki.És most sokan fogják azt mondani, hogy nem a bekerülés nehéz hanem a bent maradás, de akkor is szerintem a felmérőjük nagyon gyenge.Ilyen fizikumú Rendőrök kellenek az utcákra? Gyengék de futni tudnak akkor már lehetnek is rendőrök? Én inkább olyan rendőröket alkalmaznék akiknek minimum Testépítői,küzdősporti múlt.

Ja és akkor még a női rendőrökről nem is beszélve.Azok is tiszta szégyenek, nem is szabadna nőkét alkalmazni rendőrnek. A fizikumuk egyszerűen nincs. Akkor hogyan fog le mondjuk egy késes drogost?



2012. nov. 26. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Azért mert nagyon kevesen vannak, örülnek, ha jelentkezik valaki. Régen sem volt magas a színvonal, manapság a béka segge alatt van.


Apám mondogatta nekem mindig, hogy:


"ha hülye vagy fiam menj el rendőrnek!"

2012. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ja azt én is vágom hogy rendőrnek nem az elit megy, de akkor is szerintem kicsit jobban válogathatnának, nem minden embernek fegyvert adni a kezébe.
2012. nov. 26. 18:08
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Mert szerinted az 2hónap mire szolgálatot teljesítenek az utcán? Néhány év alatt simán felszedhetnek 25 kilót is.

És szerinted az lenne az etalon, hogy 14 éves 100kg-os koxos elmebetegek üljenek az iskolapadban?

2012. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát inkább koxos kigyúrt emberek legyenek az utcán mint ilyen nyikhaj sóspálcikák. A kigyúrt embereknek mindíg sokkal nagyobb tekintélyük van mint a véznáknak. Nézd csak meg a kidobókat, Bizti őröket tőlük általában félnek az emberek.
2012. nov. 26. 18:13
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

"Hát ja azt én is vágom hogy rendőrnek nem az elit megy, de akkor is szerintem kicsit jobban válogathatnának, nem minden embernek fegyvert adni a kezébe."


- Szóval Te boldogabb volnál, ha lenne csak kb. 20 izmos rendőr az utcán, csak a puhány az esélyt se kapja meg, hogy felzárkozzon idővel?

Arról nem is beszélve, hogy az már eleve rossz, ha egy rendőrnek izoomból kell valamit megoldania.

2012. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem a puhánynak addig kéne felzárkóznia, amire jelentkezik egy rendészeti szakközépbe.
2012. nov. 26. 18:16
 7/20 tetro ***** válasza:
87%
Kedves kérdező. Van egy barátnőm, 60 kiló sincs. Kommandós. Ha előtte sütnéd el ezt a csajok tiszta szégyenek szöveget, akkor a fejedet utána a seggedből kéne kihúznod. És meg is érdemelnéd.
2012. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A zembereknek több rendőr kellett, hát megkapták.


Vagy a szokásos állampolgári tévképzet játszott be ismét, hogy az államnak százezer az elitkommandósokat is megszégyenítő teljesítményű rendőrt kellett volna a semmiből ingyen teremtenie.


Ha mégis sikerülne ez a mutatvány, lehetne viszont panaszkodni a rendőrállamról, mert a rekordmagas benzinárak idején nem száguldozhat 200-al az autópályán és a kocsmai tömegverekedésbe verekedésbe is bele merészelnének avatkozni, ahelyett, hogy a szomszéd faluban meszelnék el a delikvenseket ugyanezért.

2012. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Barátnőt itt, Te kick-box király.


Tényleg nem érted, hogy nem volna így elég rendőr?

2012. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
itt = írt
2012. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!