Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakinél drog van autóban,...

Ha valakinél drog van autóban, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Enyém az autó, és mondjuk egy barátomat kell elvigyem mondjuk a barátnőjéhez, de az ő zsebében van akármilyen drog és mondjuk igazoltatnak minket útközben és megtalálják nála a drogot abból nekem mi bajom lehet?

2012. nov. 29. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te is és ő is azt valljátok hogy te nem tudtad mi van nála,akkor ő viszi a balhét..ha bemárt hogy tudomásod volt a drogról akkor szívtál te is.
2012. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"...akkor mi van?" - Sz@r van a palascsintában és Te nyakig ülsz benne!
2012. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 compactegon ***** válasza:
ha nem azt vallja, hogy tőled vette akkor semmi. de ha igen, akkor is bizonyítani kellene. meg persze az sem mindegy, hogy 2g marihuána, vagy 10 deka kokain... mindenesetre pisi illetve vértesztre számíthatnál, de ha nincs nálad semmi, akkor szerintem max a fogyasztásért vonnak felelősségre.
2012. nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem fogyasztottam soha drogot, és büntetlen előéletű vagyok teljesen, én tényleg csak azért foglalkozom vele mert a barátom de én soha nem próbálnám ki és nem is kínált mert tudná hogy kinevetném és nem kéne, vallani pedig semmiféle képen nem vallana rám mert tudja, hogy a családom haragudna rá meg amúgy sem tenné, csak az a baj h rendőrnek készülök és igazából egy kis baj miatt is már lehetnék az :S
2012. nov. 29. 11:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem büntethető csekély mennyiségű drog, ha kizárólag saját fogyasztásra van nála. Továbbá közepes mennyiségű drog saját használatra, ha az illető kábítószerfüggő.
2012. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne barátkozz ilyenekkel
2012. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nekem mint söfőrnek aki nem tud róla h van vmi a zsebében mi baja lehet belőle?
2012. nov. 29. 17:53
 8/8 anonim válasza:
ha sofőr vagy akkor ott te is benne leszel a buliban akármi lesz.
2012. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!