Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A fogvatartottak inkább...

A fogvatartottak inkább bilincsben szeretnek lenni, vagy bezárva a cellába?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ha viszik őket valahova, akkor meg vannak bilincselve, ami elég kényelmetlen és megalázó lehet, viszont jobban telik az idő, mint bezárva.
2012. dec. 8. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én sehogy.

Két napig voltam fogvatartott és ebben benne volt bilincs,fogda ezek.

Nade mikor letelt a 2 nap a fogdában akkor jöttek értem a kísérő járőrök és mentünk a bíróságra ítéletre és tudtam,hogy onnan mehetek haza,mert börtönt úgysem kapok azt mondták a rendőrök,mert ez kis ügy.

Hát mikor rámtették a bilincset a bíróságra menetelkor nyugodtabb voltam mert tudtam hogy mehetek nemsoká haza és ezt a kis időt meg kibirom míg 1 óra hosszáig rajtam lesz a bilincs.Úgy is volt ítéletet mondtak és mehettem haza utána.

Ez egy gyorsított eljárás volt.

Nade ne tudd meg milyen a bilincs meg a fogda.

Amúgy meg a járőr aki még a tettenérés helyszínétől vitt be ellopta a gázsprémet ami pedig legális,és örüljön hogy nem pereltem be lopásért...

2012. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem "csak" előállítottak, ami nem jelent igazán fogvatartást szerintem. Bilincsben vittek be, kb. egy órán át volt rajtam és azt hittem, hogy ennél nincs megalázóbb és rosszabb érzés. Aztán amikor bezártak egy cellába - amiről azt hittem, hogy már a fogda - rájöttem, hogy inkább 5 óra bilincsben, mint egy óra bezárva. Később mondták, hogy nem is fogda volt, hanem előállító helyiség. Persze nem követtem el semmit, csak a volt férjem nem volt elég körültekintő egy dologban. Ártatlanul kerültem bilincsbe és cellába, amitől nincs borzasztóbb és megalázóbb.
2012. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!