Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek milyen irányban...

Szerintetek milyen irányban érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen fegyveres pályán szeretnék tovább tanulni, de a rendőrség és fegyveres biztonsági őrség között vacilálok. Utóbbinál ha sikerülne pénz szállítóra szeretnék menni. Mind kettőről hallottam jót rosszat,a rendőrségnél állítólag az iskolában csicskáztatják az embert, ezt tudom hogy vérmérsékletemnél fogva nem nagyon viselném jól,nem szeretem ha megszabják hajviseletem,edzésekre sem tudnék járni, ezért ki is rúghatnának az iskolából.Ráadásul két éves. Viszont biztos állást adna. Fegyveres biztonsági őr tanfolyam ezzel szemben fél éves. A pénzszállításnál viszont ha egy jobb céghez sikerülne bekerülnöm akkor egész nap csak kocsikáznánk több meló nem nagyon lenne, viszont 240 órát kéne teljesíteni 1 hónapban. Szerintetek? Ti milyen irányban mennétek tovább?

2012. dec. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elvégzed az nem biztos, hogy ilyen helyre betudnál kerülni. Sok biztonsági ör tanfolyamot elvégeztek, és nem tudtak bekerülni sehová
2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől félek sajnos én is :(
2012. dec. 12. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik haverom ment fegyveres biztonsági képzésre, mondta hogy elég alja arcok voltak ott. Sztem ahhoz hogy ott jobb helyen el tudj helyezkedni, valami célirányosabb képzés kellene.
2012. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági őrnél rengeteg nyugdíjas rendőr, emellett pedig nagyon sokan vannak akik már letették, tehát szerintem ebben nincs pénz.
2012. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!