Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre fele (szakok) érdemes...

Merre fele (szakok) érdemes mennem továbbtanulni az egyetemre, főiskolára ha az álmom hogy kinn éljek Angliába?

Figyelt kérdés

szóval Angliába milyen munkával lehetne könnyen beilleszkedni vagy melyik az a munka ami ott kinnt kapós lehet?gimnazista vagyok utolsó előtti évem és nyitott vagyok mindenre kivéve amik nem mennek pl. itt 3.ban a matek,magyar,fizika.. biosz fakton vagyok és emellett előrehozott érettségit teszek infóból.nagy erősségem még a tematika és matekon belül a geometria(azért ez annyira nem:D)

az angollal nem lesz gondom most nyáron leszeretném tenni a középfokot ami elég is lenne Angliába(vagy nem?)

a tanácsokat előre is köszönöm :)


2012. nov. 2. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott leginkább az olyanok után kapkodnak, akik a kulimunkát elvégzik. Szóval pizzafutárként, takarítóként, mosogatóként el lehet helyezkedni, ehhez pedig nem kell diploma.


Maygar nyelvtanárnak semiképp ne menj oda.

2012. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké köszi,nem terveztem :D


és ha mindenképp szeretnék szerezni diplomát hogy azért mégis legyen egy jó fizum akkor?:)

2012. nov. 2. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldre nem nagyon kellenek a diplomások, hacsak nem orvos esetleg diplomás ápoló. Igaza van az előttem szólónak, a kulimunkákra keresnek embereket a jó fizus állásokat betöltik az állampolgárokkal.
2012. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát jó :/ köszönöm a válaszolóknak!
2012. nov. 3. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!