Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 100 millió, elhitte valaki...

100 millió, elhitte valaki hogy kifogják fizetni?

Figyelt kérdés
Bence össze-vissza hebegett a riporterek előtt,nyalta a száját valószínű hogy hazudott,elképzelhető hogy Aug 20 ra produkálni kellett pár balekot,hogy a "cigány polgárőrséget"semlegesíteni lehessen,mert nem tudták kezelni az önbíráskodó üldözési mániás cigányokat.Biztos hogy az meg kínos lett volna ha a pénzt nem tudták volna vissza szerezni.(Mint a móri esetben,úgy látszik nem csak a történelem hanem a Magyar igazságszolgáltatás is ismétli önmagát.)
2009. aug. 21. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Bence a híradóban nem hebegett,habogott,hanem korrekt tájékoztatást adott.

Felháborító,hogy néhány sz.rágónak az sem jó,ha a rendőrség dolgozik, az sem,ha nem tesz semmit.

Azt pedig csak te állítod,hogy önbíráskodó cigányok a tettesek.A cigányok pedig nem üldözésimániások,hanem félnek és hozzá joggal.

Abba kéne már hagyni az uszítást,mert ez komoly problémákhoz vezet.

És a rendőrséget is hagyni kéne dolgozni,nem pedig mindig szapulni.Sehol a világon nem mernek így viselkedni a rendőrökkel,mint nálunk.

Egy magyar,nem cigány állampolgár.

2009. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de én is félek a cigányoktól. Szerintem joggal. Sőt, a családomat is féltem, pedig semmi rosszat nem tettem ellenük. Ez is uszítás???
2009. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 baranyi kálmanné ***** válasza:
76%
Én roma vagyok én is félek tőlűk!!!4
2009. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

A 100 millás nyomravezetői díjat tuti, hogy kifizették.

Biztonsági okokból letagadják.

2009. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon sok teória meg összeesküvés-elmélet kavarog itt körbe-körbe, és más kérdéseknél is. Én ezt meg is értem ebben a különös országban, de azért azt mondanám, aludjunk rá egyet, hátha holnap többet tudunk.
2009. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a rendőrség szakember gárda nélkül maradt '89 után .Ezt azok a rendőrséget ott hagyók írták akiknek még nevük volt a szakmában.Ezt az eredmények is mutatják.Ez nem uszítás ez tény.A másik hogy,mit találtak a rendőrök ,az egy másik nóta ,Ami kocsit bemutattak az nem volt fekete és nem volt terepjáró,valószínű hogy a többi bizonyíték is ilyen.
2009. aug. 22. 09:17
 7/8 anonim válasza:
100%

Szélsőséges 1 téma, megint ott szakad a kötél, ahol a legérzékenyebb.

Én azt mondom nektek, hogy országunk nem véletlenűl amerikásodik el, bizonyos jogászok azt suttogják, hogy a fegyvertartás olyan lesz itt 10 éven belűl, mint ami az amcsiknál van.

Az önbíráskodás hová vezet, végső esetben sehová, na és a törvények, szint úgy!

Akkor mégis mi dönt, 1,2 őrűlt cselekedete, ezek szerint csak ez maradt.

Na de mégis miféle társadalom 1 ilyen, önromboló.

A rendőr kezéből kiveszik a fegyvert, a saját hazájának jogai támadják meg.

E-miatt vesztheti el keményen megszerzett állását percről percre. Persze csak akkor, ha 1 pénzes őrűlt kisebbségibe belebotlik.

Ha tehetitek, kerűljétek a brancsokat, ez baráti tanács volt, nem vicc.

2009. aug. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zoli 19 ***** válasza:
erre pár szoval csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a 100 milla az nem lett kifizetve... biztoshírforrásbol tudom, benne vagyok énis az ügybe mint nyomozó
2009. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!