Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mozgásszervi sérülésem van,...

Mozgásszervi sérülésem van, felvehetnek?

Figyelt kérdés
Porckopás van a térdemben. Szeretnék rendőr lenni, ha megműtik a térdem alkalmas lehetek rendőrnek?
2009. aug. 22. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a fizikai alkalmasságin megfelelsz akkor szerintem igen.
2009. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

*Veleszületett és szerzett belgyógyászati, mozgásszervi, idegrendszeri elváltozások, megbetegedések (pl. a gerincoszlop kóros elváltozásai, láb, kéz, deformitásai; ínsérülések, térdsérülések, csonttörések utáni maradandó elváltozások; fémrögzítéssel történt csonttörések, csak a fémeltávolítás és az átépült csontszerkezet jó funkciója esetén minősíthető stb.).


A Szegedi Rendészeti Szakközépiskola honlapján, a egészségügyi kizáró okokban találtam. Tehát a kérdésedre a válasz NEM!

2009. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is megtaláltam, de arról nem esik szó, hogy mi van akkor, ha mondjuk kapok egy protézist vagy porcépítő szerek hatására rendbe jön a térdem.
2009. aug. 22. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy 100%osra rendbejönne, de akkor is ott lesz a lapodon, hogy műtött térd.
2009. aug. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zoli 19 ***** válasza:
tanuljál sokat és akkor elmehetsz egy nyomozoi pozitciora, de ahhoz ész kell és nem kell láb, mert ha van ismeretséged a rendőrségnél akkor csak "be X-elik" hogy te átmentél a kötelező kiképzésen...
2009. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Idő közben sikerült konzultálnom egy rendőrrel és egy főkapitánysági orvossal a válasz: Ha sikeres a műtét, akkor semmi akadálya, persze ennek is van egy rehabilitációs ideje (1-3év), amíg kizáró oknak számít.


Az utolsó kommentelőnek: Nagybátyám 25 évet húzott le a Teve utcában, az ismeretséggel nincs gond. :)

2009. aug. 26. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Előszöris sok sikert kivánok a felvételihez a kérdezőnek!

Szerintem is jobban jársz egy nyomozói pozícióval mintha 12 órákat kellene álldogálnod. Azért gondolj magadra is :) Elkérhetném az email címedet, szeretnék kérdezni valamit az orvosról! Az is jó ha írsz nekem egy emailt! Köszi!

2009. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

velem ugyan ez van! Csak én katona akartam lenni! mind két lábamba el koptak a porcok a jobost meg is mütötk már! Most ízületi folyadék hiány van! Sz@r egy betegség:S

Hogy bírod? mittől lett? kor?

2009. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy felvegyenek. Nem gonoszságból, de íhy csak protekcióval...
2010. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mostansag akarkit felvesznek rendornek, szoval hajra!!!
2010. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!