Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki befolyásolható természetű...

Aki befolyásolható természetű abból sosem lehet rendőr?

Figyelt kérdés
Arra értem hogy az emberek 60%-a lebeszélni akar a rendőr suliról, és hatni tudnak rám, a 40% meg írja hogy menjek, aztán meg azok hatnak rám. Ebbe bele lehet kattanni. Minden esetre szerintem, el kellene menjek suli látogatásra, és majd meglátjuk mik mennek odabent testközelből,és döntök.Fantasztikus...
2012. dec. 17. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önálló akaratod? Az szép.
2012. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem csak rendőr nem lehet, hanem konkrétan életre nem alkalmas, mivel nincs belátási képessége annak akit befolyásolnak

Aki eltökélt, azt nem foglalkoztatja a negatívum

Egy katonát ha megbíznak valamivel de tudatják vele hogy lőni is fognak rá, gondolod hogy besz*rik tőle?


Szerintem nagyon fiatal vagy még 15-16éves, aki pályaválasztás előtt áll

20/F

2012. dec. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz döntenem.Van önálló akaratom,csak befolyásolni tudják.



Ide idézek egy kérdezőt, mert nagyjából ez a problémám nekem is:


"Az a problémám, hogy nagyon befolyásolható vagyok és ez szörnyű érzés. Ha mondjuk van egy pólóm és megjegyzik, hogy szerintük nem áll jól-pedig én szeretem hordani-akkor utána már egyre kevésbé kedvelem és hordom. Ez csak egy példa volt, teljesen más dolgoknál is befolyásolnak és ha az én elvemet követem, akkor szégyenkezek, ha meg az övéket, akkor meg magamat csapom be. Hogy lehetne ezen segíteni? Köszi a tanácsokat előre is.

Megjegyzem van 1-2 dolog, de tényleg csak 1-2 amiben nem tudnak befolyásolni."

2012. dec. 17. 21:36
 4/18 A kérdező kommentje:
A második komizó, hasznos választ adott, az első is, de most kapaszkodj meg: 23/F-vagyok :/ nagyon jó fizikummal rendelkezek és megfelelő empátiával, de tényleg hatni tudnak rám az emberek, arra is gondoltam hogy beleugrok a suliba,miért bánnám meg? mi az ami miatt le akarnak beszélni az emberek?.. hmmm... haragszom nagyon magamra... gyerekes szintű gondolkodású lettem... pedig régen nem volt ilyen problémám...
2012. dec. 17. 21:38
 5/18 anonim válasza:
Pont a befolyásolható emberek lesznek rendőrök szvsz :D legalábbis a mostaniak azok. Egyszer lebeszéltem két közlekedési rendőrt arról, hogy megbüntessen, mondtam nekik, hogy ilyen kresz szabály nincsen, amire ők hivatkoznak. Erre elbizonytalanodtak, visszaadták a papírokat és elköszöntek. Megnéztem a krsz-t, és tényleg igazuk volt. Nem adtam nekik jattot, soha nem adnék, nem elvből, csak inkább eliszom a pénzt, ha le is lehet beszélni őket. :P
2012. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tényleg nincs belátási képességem :(
2012. dec. 17. 21:39
 7/18 A kérdező kommentje:
Maximalista vagyok és nekem nagyon számít az emberek véleménye, lehet nem kellene hogy ennyire számítson...
2012. dec. 17. 21:40
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért nem akarják ,hogy rendőr legyél mert ez jelenleg kissé lenézett szakma.Azt mondják,hogy csak hülyék mennek rendőrnek mert van egy-két hülye.De ez olyan mintha a pékek között van 2 bunkó és akkor minden pék egy rohadt bunkó?!


Van okos rendőr is, csak mondjuk velük nem közúti igazoltatás keretében fognak találkozni az emberek.Mivel az alacsonyabb rangban lévő egyének pl. őrmesterek vannak az utcán,akiknek van egy érettségijük hát tőlük ne várjuk,hogy 120-as IQ-juk legyen.De annak sem több az IQ-ja aki nem képes belelátni az ilyen dolgokba, lehet ujjal mutogatni.

Ha Te rendőr akarsz lenni légy rendőr.Aki mindenkinek megfelel azt tökéletes embernek nevezik.De létezik iylen?!NEM!Tökéletes ember nincs, van aki utálni fog van aki szeretni, ezt fogadd el.

2012. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Engem mindenki szeretni fog :) Nem sok haragosom van,de annál több irigyem, köszönöm kedves utolsó válaszoló,jól látod a dolgot! :)
2012. dec. 17. 22:05
 10/18 bumbi02 ***** válasza:

Viccen kívül: jó közrendőr lesz abból, aki befolyásolható. Ahogyan az a jó katona, aki követi a parancsot, és nem gondolkozik.



Amúgy pedig, önértékelési problémáid lehetnek, ha ennyire hagyod magad befolyásolni, mert mások véleményét a sajátodénál többre tartod.

2012. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!