Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kapott Horák Nóri gyilkosa?

Mit kapott Horák Nóri gyilkosa?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 16:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kap semmit, mert magyar az áldozat.....Bezzeg ha Nóri cigány lett volna...

A villamosszék ennek túl kegyes halál lenne...Addig kínoznám, hogy végül a saját szarába fulladna bele...

2009. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%

"Mit értesz ondó alatt? Hogy lehet ondót találni?

Nóri ondóját rögzítették vagy...?

Hülyén hangzik, de azt hiszem logikus a kérdés."


Kérdező, te tisztában vagy a szexuális aktus mibenlétével? Hogy kérdezhetsz olyat, hogy került oda az ondó? Atyaég... Nemi erőszak. Érted? Vagy kezdjük az alapoknál: hogyan lesz a kisbaba?

Egészen prosztó módon megfogalmazva a pasi beléélvezett, így a boncolás során le tudták venni a bizonyítékul szolgáló ondót.

2009. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor ezt nem sorold, a helyszínen talált dolgokhoz!
2009. aug. 26. 19:09
 24/27 anonim válasza:
a helyszínre is kerülhetett belőle...
2009. szept. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

...És speciális lámpával egész könnyű megtalálni.


Húú! Te tényleg 19 vagy?

2009. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ha én rajtakaptam volna a tettest amint ezt a szörnyűséget akarja tenni akkor úgy összevertem volna hogy 20 napig nem tudot volna felkelni.
2010. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 kis andrás válasza:

ezt nézzétek meg, és egyből kétségek merülnek fel: http://www.youtube.com/watch?v=iygjo0gkwSA

Basszus, nézzetek már utána jobban, ne a tel aviv 2-ből, meg retek klubból szerezetek infót. p. józsefre csak ráhúzták a vizes lepedőt, nagy valószínűséggel. hogy miért?

1: a nyomozás elején a rendőrség biztosra állítja hogy többen voltak (szerintem is) majd hány embert csuknak le? igen, 1-et...

2: 5 sztojkát bevisznek GYANUSITOTTKÉNT kihallgatásra... egyik társuk a gyilkosság másnapján öngyilkos lesz. érdekes nem? biztos csak véletlen...

3: a helyiek, akik ott élnek, szintén az előbb említetteket gyanusítják.

4: P.József háza a tett színhelyétől 200 méterre van!! akkor miért több hónap után derül ki hogy ő volt,miközben a rendőrség egy csomó dns mintát vett, rengeteg kihallgatás történt, és akkor vagy 8 hónap után találnak rá a "gyilkosra"?? (állítólag vörös fanszőrzetet találtak, p józsef pedig vörös hajú volt, ez 8 hónapba került? ennyire béna a magyar rendőrségünk??

ne nézzék már hülyének az embereket.

2012. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!