Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lesz valaki kommandós?

Hogy lesz valaki kommandós?

Figyelt kérdés
A rendőrség kommandósai hogyan kerülnek ilyen "munkakörbe"? Ez valamilyen előléptetés, vagy eleve erre veszik fel őket valamilyen plusz képességek alapján?
2009. aug. 24. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
el megy a KOmanDÓs iskába !!!
2009. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2009. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
ez egy
2009. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
elmegy oda ahol az ajtó nyitva van bekopog tessék itt lehet jelentkezni katonák
2009. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem a rendőrökből válogatnak, aki megfelel, azt kiképzik stb, és így.
2009. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Elvégzed a rendőrszakközepet(2 év), utána ledolgozol 2 évet és jelentkezhetsz vmelyik bevetési egységhez.
2009. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%
Szerintem meg elit katonákból képzik őket, nem pedig puhány rendőrszakközepet végzettekből !
2009. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%
szerintem menj el bébiszitternek mert ott pedofil hajlamaidat is ki tudod elégiteni ,mert ott van egy kettö három ,hét . kenyszeritsed ött majd ide oda ,majd széz össze érted ???, hűű
2009. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zoli 19 ***** válasza:
59%

hehe, sok tudatlan...



a kommandóst elsősorba az alapján válogatják hogy mennyire megbizható, mennyire csapatcentrikus... én amikor beléptem a rendészeti főiskolára, tőlem kérdezték hogy akarok e továbbra is kommandos lenni, én mondtam hogy igen... az lettem, dagadt a mellem, de amilyen nehezen bekerül oda az ember olyan könnyen dobják ki.


gyakorlaton voltunk, pár éve, és én éles lőszerrel gyakorlatoztam, megláttem egy társamat gyakorlati bevetés közbe... azonnal kiléptettek és belső eljárás inludt ellenem... soha többet sehol nem lehetek kommandos, eggyik országba se

2009. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Apám, hogy ti mennyire hülyék vagytok...Minek kérdeztek, ha nem hallgattok arra, aki tudja a választ. Igen, elvégzel egy rendészeti sulit, az két év, aztán lenyomsz 2 évet az utcán, és vagy áthelyezteted magad teszem azt a készenléti rendőrséghez, vagy jelentkezel az "igazi" KOMMANDÓHOZ, és megcsinálod a gyilkos fizikai próbát. De jó, ha 1000ből egy képes rá....


Egyébként ha érdekel a téma, olvasd el az Igazi kommandó című könyvet,m van benne egy szórólap, rajta a kommandós fizikai felvételi követelménye...Csak nehogy felakadjon a szemed:D Kis dzsíájdzsó

2009. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!