Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő esetről?

Figyelt kérdés

Tegnap egy barátomnál voltam akinek második emeleti lakása van.Egyszer csak a kora esti órákban hangoskodásra lettünk figyelmesek az ablakot kinyitva azt láttuk,hogy közvetlenül az ablak alatt 7-8 skinhead kinézetű egyén egy cigány kinézetű fiút fogott közre.

Aztán ráparancsoltak,hogy vegye elő a telefonját, és tegye a földre.A cigány srác ennek eleget tett, letette a földre a telefonját és ekkor az egyik skinhead a bakancsával rátaposott a telefonra ami hatezer darabra tört szét.

Aztán egy rendőrautó jött az úton, lelassított, a két rendőr csak nézett, a kopaszok még rá is köszöntek a rendőrökre, majd a rendőrautó elhajtott.

Aztán a skinheadek megfenyegették a cigányt,hogy erre többet ne jöjjön mert legközelebb a fejére fognak rálépni, ezután ketten leköpték, majd ráparancsoltak,hogy fusson abba az irányba amerre mutatják.Mikor elkezdett futni az egyik még jól segg berúgta lendületből és még utánakiabáltak néhány szitokszót és elégedetten továbbmentek.

A barátom mondta,hogy ez majdhogynem mindennapos csak az a ritkább mikor a körbevett egyén cigány,de ezen kívül számára semmi érdekes nem volt benne.


Engem őszintén szólva a rendőri "intézkedés" lepett meg a legjobban, mert nem igaz,hogy nem látták,hogy baj van...bár annyira nem rázott meg az eset,hogy én hívjak rendőrt az akció ideje alatt, de ha már kéznél voltak tehettek volna valamit,szerintem.



2013. jan. 10. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Az a véleményem, hogy unatkozol.

Ilyen Magyarországon -sajnos - nem történik, nem hogy rendszeresen, de majdhogynem soha. Nincsenek itt nálunk ilyen rendbevágva a cigányok, a skinheadek meg az alkohollal vannak elfoglalva. Ha meg is történik egy ilyen eset, másnap már 40 cigány keresné azt a 7-8 embert.

2013. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
A rendőrök manapság nem a rendre, hanem a saját ülepükre vigyáznak.
2013. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

A rendőrök csak azért vannak hogy védjék a fekete öltönyös bácsikat illetve hogy szánalmas dolgokért jól megbírságolják az embereket


Soha sincsenek ott ahol szükség lenne rájuk,például igazán hasznossá tehetnék magukat ha esténként a szórakozóhelyek körül járőröznének és akkor nem lenne annyi késelés talán


Az ártatlanokat szívatják,a bűnözőket meg támogatják


Egyébként kétlem hogy a rendőrök ez esetben nem tettek semmit,hisz a rendőrök védik a cigányokat

2013. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

@20:42: Vannak rendes cigányok is ám, nem sok, de létezik ilyen.

Gondolom itt is sikeresen ilyet fogtak közre, ahogy a cigányok is a gyengébbekkel kezdenek ki.


Egyik felállás sem normális és egyiknek sem kéne szabad megtörténnie sehol sem...

2013. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát nem mondom,hogy az a 7-8 skinhead nem volt alkohol hatása alatt...

Egyébként ez egy vézna kis cigánygyerek volt, nem az az arannyal teleaggatott harcos fajta, de sok értelme nem lett volna keresgélni azt a 7-8 embert, nem sok esély van rá,hogy pont arra fognak jönni.

Másrészt pedig a barátom azt mondta, hogy ritka mikor a cigány van körülvéve, tehát ők veszik körül a magyarokat úgy általában.(láttam ezt nem sikerült értelmezni)

2013. jan. 10. 20:48
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"láttam ezt nem sikerült értelmezni"


De ezt minden válaszolónak sikerült értelmezni.

2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"De ezt minden válaszolónak sikerült értelmezni."


Az elsőnek nem egészen:


"Nincsenek itt nálunk ilyen rendbevágva a cigányok, a skinheadek meg az alkohollal vannak elfoglalva. Ha meg is történik egy ilyen eset, másnap már 40 cigány keresné azt a 7-8 embert."

2013. jan. 10. 20:52
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

"Vannak rendes cigányok is ám, nem sok, de létezik ilyen."


Ahogy vannak rendes magyarok, meg vannak rosszabbak is.

Mégis agyonverik, megkéselik a rendes magyarokat barna honfitársaink. Régen a cigány (mindegy volt, hogy rendes vagy nem) vigyázba vágta magát, ha jött a körzeti rendőr (pedig 100 cigányra jutott 1) és előre köszönt a magyarnak. Ennek ellenére is csak megtűrtnek érezhették magukat.

Úgyhogy ha meg is történt az eset - ami kizárt - nem tudom sajnálni a cigány kölyköt, valószínű semmi baja nem történt, túlélte, megúszta kórház nélkül, ellentétben fajtársai akcióival.


Egyébként a skinheadeket nem bánom ha ütik, nagy részük alja fajta, csőcselék, hőbörgők, a magyarokkal erőszakosak, ha cigány jön akkor meg fülüket-farkukat behúzzák.

2013. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%

Szerencséje volt, de mondjuk egy telefon bánta, ha ő nem a fuxos családból való, az nekik is lehet egy megterhelőbb kiadás akár. Ki tudja...


Én továbbra is tartom viszont, hogy egyik sem normális megoldás.

Attól, hogy a cigányok ilyenek már, nem jelenti azt, hogy "normális" ugyan úgy visszavágni nekik.

2013. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
A skinhead is csak csoportosan bátor, ahogy a cigányok is.
2013. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!