Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha neutron kommandós szeretnék...

Ha neutron kommandós szeretnék lenni akkor mik a követelmények?

Figyelt kérdés
kell elötte szolgálni a rendörségnél? mennyit keresnek? mi a feladatuk?

#rendőrség #kommandós #neutron #neutron kommandós
2013. jan. 13. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Elotte vegezd el a RSZKI-t, utana legalabb 2-3 evig jarorkodsz es utana felvetelizhetsz oda. Mind a pszichologiai, egeszsegugyi, mind a fizikai kovetelmenyek nagyon magasak, szoval a rengeteg edzes alap + kuzdosport sem art, de meg ha teljesited is, eu.-n meg pszichon konnyen ki lehet esni. Szoval csak a Neutronert ne legy rendor, mert nem biztos, hogy alkalmas vagy ra.


Amennyire tudom alapfeladatuk a Paksi Atomeromu vedelme, de szukseg eseten elfogasokat is csinalnak. A fizetesuk biztos joval tobb, mint egy jarornek, de hogy mennyi, azt nem tudom.

2013. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha oda nem sikerülne akkor milyen rendör legyek készenléti vagy sima vagy nyomozó? melyik keres többet készenléti vagy rendör vagy nyomozó és mennyit?ja és mi a dolguk a készenlétiseknek a tüntetéseken és foci meccseken kívül?
2013. jan. 17. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A keszenlitesekrol nemreg volt kerdes, oda leirtam a valaszokat a kerdesedre, keress ra.


Fizetesnel sokat szamit, hogy tiszt vagy-e. Ahhoz el kell vegezni az NKE-t. Itt a link: [link] Vagy szerzel egy civil diplomat es atkepzore jarsz, bar igy a- amennyire tudom - sokkal nehezebb bekerulni, szoval szerintem NKE. Elmehetsz RSZKI-ra is, akkor tiszthelyetteskent vegzel es levelezon elvegezheted a NKE-t. Az azert melo mellett nem olyan konnyu szerintem.


A fizetes fugg attol, milyen szervnel (helyi, teruleti, kozponti) dolgozol es milyen beosztasban (pl.: nyomozo, fonyomozo, kiemelt fonyomozo, osztalyvezeto stb.). Angol, nemet, francia nyelvvizsgara kapsz pluszpenzt a vizsga szintjetol fuggoen.


Egy frissen vegzett nyomozo helyi szervnel (pl.: Baja Rk. Bunugyi Osztaly) egy kozepfoku angol/nemet/francia nyelvvizsgaval netto kb. 150-160.000.-et kereshet, de pontosan nem tudom. Nagyot szerintem nem lottem melle ezzel az osszeggel.

2013. jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ezt ne úgy vedd hogy készenlétis legyek vagy sima,nem te döntöd el hogy mit választassz.A 45-46 ezres állományból mindösszesen 5300 fő készenléti rendőr van,oda sem túl egyszerű bekerülni,van olyan rendőr aki több éve szolgál,és hiába szeretne készenlétis lenni,nem került még be mindig.
2013. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!