Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek miért volt velem...

Szerintetek miért volt velem rendes a nyomozó? Ugyanis én vagyok a gyanusított.

Figyelt kérdés
Az történt,hogy a nyár folyamán több alkalommal a strandon voltunk és a szomszéd ruhájábol mindig kilopkodtam a pénzt volt mikor irattal is volt júniusban,vagy kétszer amikor ilyet csináltam júliusban is v kétszer,augusztusban egyszer és augusztus vége felé az utolsó eset után 2 nappal csengetett a rendőrség és bevittek,hogy be kell jönni,mert a nyomozó tanúként ki akar hallgatni. Tudtam biztos,hogy itt a strand ügy derült ki. Mikor beértünk felkísértek egy nyomozóhoz aki azt mondta,hogy gyanusítottként kihallgatom,mert három nappal ezelőtt a strandkamera felvette,ahogy kiemelek egy autóstáskát a strandon egy táskából és,hogy a nyár folyamán több ilyen eset is történt és,hogy valljam be,hogy a többi két három esetet is én csináltam. Be is vallottam,hogy igen,mert nem tagadhattam le,kamerakép volt. Feltették,hogy miért csináltam ilyet és azt mondtam,hogy nagyon megbántam és tényleg bánom,azóta én magam sz@rembernek tartom és az is vagyok,én legalább elismerem,de azért élem az életem tovább nem vagyok magamalatt és jóvá teszem a sértettnek mindent jóvá szeretnék tenni.A kihallgatás kb 2 óra hosszáig tartott és amit elkövettem az"közokirat visszaélés vétségˇ"+lopás bűntett". Nagyon nyugodtan és higgadtan beszélt végig a nyomozó,és kérdeztem,hogy mi lesz most,előzetesbe helyeznek vagy ilyesmi? És azt mondta,hogy szerintem meg tudunk abban egyezni,hogy nem kezdeményez előzetest és haza mehetek,azt is mondta,hogy ebben az ügyben ő dönt,hogy kezdeményez e és mondta,hogy nem kezdeményezi,de ne csináljak ilyesmit mostmár. Miért volt ilyen jó fej a nyomozó velem?

2013. jan. 18. 21:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Mert ötöse volt a lottón.Honnét tudjuk?!Kérdezd meg tőle...
2013. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
valszeg egy lusta f@sz volt aki nem bírja a papírmunkát. az ilyen rendőrt közösség előtt kéne megszégyeníteni és meneszteni.
2013. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Hát, te neki a sok elvetemült igazi bűnőző után csak egy piti kis tolvaj vagy! Azonkívül lehet, hogy mint ember szimpatikus vagy neki, és tetszett az őszinte megbánásod!
2013. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt miért kérdezte tőlem,hogy meg tudunk egyezni,hogy ne kelljen egyenesen előzetesbe mennem?Az én véleményem is számít?Vagy látta az őszinte megbánást?Mindenesetre rendes volt. Most így félév elteltével az ítéletet várjuk sajnos és még nincs semmi,csak 2 havonta hosszabbítsa az ügyész az ügyet.
2013. jan. 18. 22:12
 5/20 anonim válasza:
100%

Tudod, vannak emberek, akik fel tudják fogni, h a börtönbe még kerülhet lejjeb egy ember. Egy ilyen "piti" dolog miatt -főleg, h bevallottad =>gerincesen=>változhatsz, bizalmat, esélyt, szavazott neked - sok értelme nem lett volna annak ha bonyolítja. 

Tovább, Néha a bűtudta alegnagyobb büntetés.Ágy még nagyobb bűntudat keletkezett bened. 

hogy ezt bizonyátsam. Mondjuk van egy pár. A nő kiabál a párjval, a fiú végig hallgatja, majd miután a lny "befejezte", a srác odamegy hozzá,súg nki egy "szeretlek" -et, szted kinek lessz ezek után rosszabb?

Érted amit leírtam?........eléggé össze -vissza van. bocsi érte.

am meg nem "sz@r ember" vagy, hanem "nehéz " helyzetben lévős kétségbe esett. (ezt sztem a nyomozó is tudta). Én se vetlek meg -sztem a nyomozó se tette- hanem megértelek (tudom furin hangzik, de biztos h vannak lelki gondjaid is, talán rossz gyerekkor, rossz családi helyzet stb.) és sajnállak, minden féle gúny nélkül!!!

18|L

2013. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen gyanúsított a joker. Nem sokszor hallottam még ilyet, hogy valaki bevallott volna mindent, évente talán egyszer fordul elő, pedig van sok kamerával rögzített, de akkor is tagad.

Ha az összes elkövető beismerő vallomást tenne, akkor kb 99%-os felderítési mutatóm lenne. Valószínűleg azért volt rendes, mert beismerted, megbántad, megtéríted az okozott kárt. Egyébként aki normálisan áll a dolgokhoz, ahhoz normálisan fog hozzáállni minden embertára is, köztük a rendőr is.

2013. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

2-es!

Amennyi papírt gyártunk, az a plusz egy-kettő már nem oszt, nem szoroz. :)

2013. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Mellesleg én se szoktam bunkó lenni gyanúsítottal, még akkor se, ha tagad. Bár tény, nekem nem maffiafőnök gyanúsítottaim vannak. De egyszerűen úgy vagyok vele, hogy mit keménykedjek. Elmondom neki, hogy mi van, mik a bizonyítékok. Ha ő továbbra is tagadni akar, lelke rajta, csak majd a bíróság is ekképpen fogja meghatározni a büntetési tételt.
2013. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

csak gratulálni tudok zsarukáim. gondolom ha a ti családtagotoktól loptak volna, mindjárt más lenne a leányzó fekvése mi?


a kérdező többször is megtette, azt előadja a megbánta szöveget, persze csak akkor amikor lebukott, és mindneki borul tőle.


tényleg gratulálok. Azt akkor csodálkoztok, hogy a civilek a kezükbe veszik az igazságszolgáltatást a "piti" ügyeknél. Gondolom erre esküdtetek fel mi?

2013. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem csodálkozom. Mint ahogy azon sem, hogy alapvető dolgokkal nincsenek tisztában az emberek, csak osztják az észt. Én nem az igazságszolgáltatásra esküdtem fel, mert nem bíró vagyok. Az én feladatom az, hogy összegyűjtsem a bizonyítékokat (ami persze tök egyszerű, mert a szíeszáj-ban is 45 perc alatt felderítenek egy gyilkosságot). Az ítélkezés és a büntetés kiszabása a bíróság feladata. És valószínűleg rossz néven venné a bíró, ha kiderülne, hogy egy vaskos telefonkönyv segítségével tett beismerő vallomást az elkövető. Tudod, mi lenne akkor? A hajamra kenhetném az egész addigi munkámat. :) Mellesleg, az hogy valaki nem bunkó, és nem játssza a kemény zsarut, nem jelenti azt, hogy be is veszi az elkövető meséjét, vagy hogy meghatódik az elkövető szeme sarkából kicsorduló könnyek közepette tanúsított megbánástól.
2013. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!