Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy bombamerénylet után hogy...

Egy bombamerénylet után hogy találják meg a felelőst?

Figyelt kérdés

Ismeretterjesztő filmeket néztem a globális problémák egyikéről, a terrorizmusról. Öngyilkos merényleteknél nyilván tiszta sor, hogy hol van a tettes.

De volt, hogy táskákat hagytak például metróállomásokon, ami aztán majd robbant vagy nem (muszlim terroristák Londonban, 2005).


Detonáció után mégis mi vezeti a hatóságokat el az illetőhöz?

Gondolom nem az ujjlenyomat, mikor minden megsemmisül.



2013. jan. 19. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Nekem a legelső gondolatom az, h rögtön visszanézik a város összes térfigyelőkamerájának a felvételeit. Főleg ha Londonról beszélünk, ami a világ legjobban bekamerázott városa.


Elég könnyű kiszúrni egy pasast, akinél a robbanás előtt még van táska, utána meg már nincs.

2013. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
a legtöbb terrorista szervezet büszkén vállalja magára, ha merényletet követett el, úgyhogy nincs nehéz dolguk ez ügyben :)
2013. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Valami csak marad a bombából, amit vizsgálni lehet.
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1!

és ha maszk van rajtam? akkor hiába vesznek észre a kamerán, ugyse ismernek fel.

2013. jan. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ok, de hol veszed le a maszkot?
2013. jan. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg érdekes lehet símaszkban mászkálni forgalmas közterületeken. Előbb vinnének el a pszichiátriára, minthogy tragédia történjen.
2013. jan. 20. 01:06
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

otthon veszem le a maszkot.

ok, és ha parókát, kapucnit, szakálat és napszemüveget húzok? az istense tudja másnapra, hogy én voltam

2013. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
egyébként meg kilépek mondjuk egy szállodából, elhajítom a bombát azemberek közé, megvan a tragádia. visszafutok a szállodába ott leveszem a maszkot.
2013. jan. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
vagyis inkább eleve álruhába jelenkezem be a szállodába. és azt robbantom fel.
2013. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!