Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy jelentkezek a Miskolci...

Hogy jelentkezek a Miskolci rendészeti suliba?

Figyelt kérdés

Most eben az évben fogok éretségizni, és utána gondoltam elmegyek Miskolci rendészeti suliba, de nem tudom hogy kel jelentkezni, milyen papírok kellenenek, medig lehet jelnetkezni stb.

Valaki leírná hogy müködik mit kell csinálni(sulin keresztül kell vagy simán küldők be valamilyen papírt). Kösz mindent.


2013. jan. 20. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]



Itt letöltöd a 2013 szeptemberi alapévfolyam egységcsomagját és beküldöd a sulinak. Továbbá amit tudok ajánlani olvasgasd a fórumot mert sok hasznos információt fogsz találni. Ha jól tudom a beküldési határidő február 15. (de nem biztos az egységcsomagban minden le van írva)

Január 31-én nyílt nap lesz a suliba ha gondolod..

2013. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz szépen :D

Akkor csak letöltöm, kitöltöm és beküldöm :D

Bocs még egy kérdés a felvételin az erőléti kegyetlen szokót leni ?

2013. jan. 20. 18:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és mégy egy.

Ezeket letöltöm és kinyomtatom vagy e-mailen keresztül? :D

(gondolom letöltöm és kinyomtato és egy boritékba beleteszem az egészet és elküldőm a címre)

bocs a hülye kérdésért de biztosra megyek :D

2013. jan. 20. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálj a MRSZKI honlapjára, és mindent információt megtudsz.Én fontolom a jelentkezést,mert nem olyan "leány álom" mint gondoljátok sokan.

Nyílt napra el kellene menni.Te hol laksz?

2013. jan. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz majd regizek.

Amúgy mesze Mátészalka környékén.

Nagyon nehéz bejutni?

2013. jan. 24. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Felkészülsz a felvételire akkor nem nehéz. Fizikális, műveltségi. Orvosi pszichó adja magát. Ami utána jön az nehezebb. Bennmaradni aztán a munka...
2013. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És még egy mikor van a felvételi?

És ha most kezdenék el edzeni az már késő lenne?

2013. febr. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!