Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 25 éves vagyok, már van egy...

Vietinghoff kérdése:

25 éves vagyok, már van egy polgári végzettségem, de szeretnék hivatásos rendőr vagy határőr lenni. Érdemes ennyi idősen elkezdeni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék, pl. azzal kapcsolatban, hogy hány év az átlag életkor az egyetemen...(lehetőleg hallgatóktól)

2013. febr. 9. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még 36 évesen is szerettem,volna,lehettem volna,de,gerincgondok miatt eltanácsoltak.Vágj bele bátran.Sokan indulnak rendészetin másoddiplomásnak.
2013. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"vagy határőr lenni"


??? léteznek még határőrök?

2013. febr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ZETAS ***** válasza:

Igen érdemes.

Gyakorlatilag az egyetlen biztos megélhetés, amihez nem kell sokat tanulni és máris munkába állhatsz.

2013. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdemes, viszont azt tudnod kell, hogy az egyetemen a korhatár 25 év a polgári jelentkezőknél, így már csak rendészeti szakközepet végezhetsz.
2013. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 25 éves kor valóban feltétel, de megkérdeztem a nyílt napon, és ott elmondták, hogy aki idén aug. 1-jéig nem tölti be a 26. életévét, az még jelentkezhet (szerencsére én is:).

Csak kicsit tartok tőle, hogy túl sok lesz a nálam jóval fiatalabb, és ezért talán nem fogadnak be annyira...

2013. febr. 10. 17:47
 6/10 anonim ***** válasza:
1 próbát megér, de nézz szét a Közszolgálati Egyetemen is, bár nehéz bekerülni, de ha már bent vagy és nem vagy egy lusta disznó, elég szép jövő elé nézel...
2013. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom
2013. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mit nem tudsz balukapitány?...és 1általán minek írod be, h nem tudod...hallgattál volna, bölcs maradtál volna:)
2013. febr. 24. 15:43
 9/10 anonim válasza:
elég agresszív vagy
2013. febr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocs, nem vagyok agresszív, és nem is akartam ezt a benyomást kelteni. Csak finoman jelezni akartam, hogy a hsz-ed enyhén szólva sem tartalmazott érdemi javaslatot...
2013. febr. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!