Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetnék így rendőr?

Lehetnék így rendőr?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nem tudom mit kezdjek magammal. Mostanában a rendőrségen gondolkoztam, csak szívritmuszavarom van, gyóyszert szedek de meg is fognak műteni é selvileg akkor minden jó lesz. Így lehetnék rendőr?

16/L



2013. febr. 15. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden jól sikerül akkor biztos lehetsz.
2013. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Akár rendészeti szakközépbe, akár a rendőrtiszti főiskolára szeretnél menni, ott elég komoly fizikai felvételi követelmény van amire folyamatosan kell felkészülni (futás, fekvőtámasz, felülés, fekvenyomás, húzódzkodás). Mennyire bírod ezeket? Valamint hiába lesz minden rendben a műtét után, nem tudom, hogy van-e olyan kitétele a felvételinek, hogy nem lehetnek korábbi szívproblémák/panaszok.

2013. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A tesit tökéletesíteni kell mindenképpen. De úgy értem, hogy kizáró ok lehet-e a szívem. Ez nálam nem terhelésre jön elő, hanem csak úgy magától.
2013. febr. 15. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mitrális prolopsusom van. Ez annyit tesz, hogy néha visszajut a szívbe valamennyi vér, ezért bedobog a szívem.

A BM orvos azt mondta, hogy ez minden második embernél előfordul. Egyébként nekem ez enyhe fokú, néha észre sem veszem a bedobogást, illetve nálam semmilyen fizikai hátrányt nem jelent. Mikor jelentkeztem az iskolába, ki vizsgáltatták, volt rajtam 24 órás pulzusmérő, vérnyomásmérő, de alkalmasnak találtak.

Nekem nem kellett műteni, sem gyógyszert szedni rá, vizsgáltasd ki magad, biztos segít ebben a kérdésben egy szakorvos.

2013. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!