Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az volna hogy egy gyerek...

Az volna hogy egy gyerek kezét eltörték lift ajtóval, többen voltunk ott de nem én tettem, mire számíthatok? Mert beidéztek tanúnak.14/F

Figyelt kérdés
Ez már súlyos testi sértés de nem én tettem akkor sem, így mire számíthatok? beidéztek Miskolci kapitányságra (zöld pacsi megy mindenkinek)

2013. ápr. 10. 23:21
1 2 3
 1/24 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
ha tanúnak idéztek be és tényleg nem te voltál akkor arra számíthatsz hogy el kell mondanod hogy mi történt.
2013. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi, jöhetnek még válaszok, és nem vagyok cigány :)
2013. ápr. 10. 23:35
 3/24 anonim ***** válasza:

te semmit nem kapsz ha nem te voltal

aki tette az felfugg. borton kb (ha buntetlen)

garazdasag + sulyos testi sertes

2013. ápr. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
és hogyan tudom bebizonyítani? mert tényleg nem én tettem.
2013. ápr. 11. 15:26
 5/24 anonim ***** válasza:

előttem már lebuktál, hogy Te voltál!:)

mondd el az igazat, de hidd el, hogy olyan keresztkérdést fogsz kapni, hogy ha nem az igazat mondod, belebuksz. ez 100%

de már most ajánlom hogy fogadj ügyvédet... :DD

2013. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hogy tudod bebizonyítani? Egy törött kezű meg tudja mondani ki volt, De egyébként te simán bűnrészes vagy, az se sokkal jobb.
2013. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
miért lenne már bűnrészes?
2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ahhoz nem volt elég részletes, hogy így megállapítsd
2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Dehogynem, azt írta, hogy ott volt, ráadásul azokkal akik tették, így ha csak tétlenül végignézi és nem csinál semmit is bűnrészes, de szerintem meg igencsak benne volt, és most meg be van szarva, mert a tettei következményét vállalni már nem olyan menő, mint valakit megverni :D
2013. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

abban igazad van, hogy nem mer vállalni semmit a kérdező, sőt, szerintem ő volt az elkövető :D:D

de bűnrészesség csak akkor állapítható meg, ha pszichikai, vagy fizikai bűnsegédet nyújtott. Tudom, mert volt már csoportos garázdaság ügyem, ahol csak én kaptam büntetést, a többiek hiába voltak ott, nem az ő hatásukra rongáltam :D

2013. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!