Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki lift nélküli házban lakik...

Aki lift nélküli házban lakik (2-3-4stb emeleten) hogy oldja meg a gyerek fel-le vitelét és ha már 2 baba van akkor hogy lehet megoldani? Illetve a babakocsit is viszitek? Most készülünk a 4dikre költözni, eddig lift volt most hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én leírom, de Neked nem biztos, hogy segítség lesz. Általában azért szokott lenni babakocsi (vagy bicikli) tároló a földszinten, mi ott tartjuk a babakocsit. Én az alsó plédet mindig benne hagyom, mert nem porosodik a helyiségben. Egy baba esetén én vagy a kezemben viszem a lányt vagy beleteszem kenguruba, attól függ, mennyi cuccot viszek le. De általában le tudom vinni a kezemben. Ha leértünk beleteszem a kocsiba, így már mindkét kezem szabad, tudok pakolni és takarni. Még nem megy, ezért most még nehezebb, talán ha menni fog, akkor addig le tudom tenni a talajra. 2 baba esetén már nehezebb, bár gondolom akkor a nagyobb már megy, így neki muszáj a lábacskáin lejönni, de biztosan nehéz, hiszen a kezét is kell fogni, a cuccot is, szerintem a kisebb babádat tedd kenguruba, így végül is 2 kezed viszonylag szabad. Ha nincs babakocsi tároló a földszinten, akkor passz, hogy hogyan oldd meg. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt nem írtam, hogy a negyediken lakunk.
2009. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is lift nélküli házban lakunk, de szerencsére a lépcsőháznál van egy kis tároló ott tartom a babkocsit, de elég nehézkes így is amikor egy bevásárlásból jössz és a gyereket és a csomagot is fel kell cipelni a 3.-ra.
2009. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is a 3. on lakunk. Földszinten a tárolóban van a babakocsi így legalábbb azt nem kell cipelni. Táskát nyakba akasztom, a lányomat felveszem, a fiam kezét fogom és baktatunk lefelé.Egy idő után majd teljesen kicombosodsz, mert azért 8-15 kg cipelni nap mint nap fel és le nem könnyű. Nekem már nem okoz gondot.Bár az igaz hogy amikor megtanult járni a fiam gyorsan megtanítottam lépcsőzni,hogy ne kelljen cipelni, most a lányomon a sor.Leleményesnek kell lenni amit nem muszály azt ne cipeld.
2009. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kiki01 ***** válasza:
Nalunk nincs babakocsi tarolo, illetve van csak televan mindenfele szemettel, ugyhogy en direkt ugy vettem babakocsit hogy fel birjam cipelni. Most 6 kg a kislanyom, ugyhogy ha csak setalni megyunk akkor gond nelkul felviszem kocsistol ha meg vasarolni akkor eloszor felviszem a kiscsajt, a cuccert meg visszamegyek. Sajna ez van.
2012. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!