Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Foglalás és házkutatás után...

Foglalás és házkutatás után mennyi idő múlva kapok a sündörségtől értesítést?

Figyelt kérdés
Lefoglalták a szervergépem több mint 3 hónapja és még mindig nem jött értesítés és a szervergép sincs a szerverterembe.. a tököm ki van már velük, mert kéne a gép másra és jó lenne ha visszaadnák.. televolt adattal ami jogdíj kötelezett.. azóta sincs értesítés.. Mit tegyek? Mennyek panaszkodni, hogy kéne vissza a gép? Szarjam le és várjam meg inkább a végét, hátha elfelejtik? :D
2009. szept. 28. 00:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tom mit parázol!!

Te nem tehetsz arról ami a gépeden volt, azt akárki feltölthette oda!!


Csak akkor tudnak megfogni ha vagy olyan hulye hogy elismered hogy te tetted az adatokat a gépre!!

Nyomozzák ki ki töltötte fel az illegális tartalmat!!!

Te nem tudsz arról hogy ilyen lett volna a gépeden!!


Reklámszolgáltatás céljára használtad a gépet


Ennyi.


Amúgy ha nem jutsz eredményre velük akkor menj az ügyészségre!!

2009. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekem is lefoglalták a gépemet és a cuccaimat egyszer, és a tárgyalásig bent tartották. lefoglalták 2006 őszén, rendörség miegymás, 2007 őszén volt a tárgyalás és 2008 nyarán kaptam vissza. velem eggyütt 12-en jártunk így az ügy kapcsán. a wincsesztert kiszerelték és megsemmisítették, aminek a költségeit nekem kellett álnom, ez asszem 5 ezer forint / winchester árban volt. Mondtam, hogy én kikapom ingyen is, és földhöv bágom párszor, hogy használhatatlan legyen, de azt mondták, hogy ez nem így megy , és hogy ezt így ebben a formában nem lehet megoldani. szerintem ha már egy nem jogtiszta szofver volt a gépeden, akkor már kersztet vethetsz a merevlemezre és az aktuális adathordozókra, amelyekre vonatkozik a jogsértés problémája.

.

.

Szar ügy, de ezt benyaltad! üdv a clubban!

2009. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igy járás tipikus esete XD
2009. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
49%
Egy idióta vagy ! Marha állat!
2009. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!