Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 490-ft-ért ittam egy sört...

Ha 490-ft-ért ittam egy sört de elhagytam a pénzem és így nem tudtam kifizetni fel jelentenek? És milyen büntetést kaphatok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És akkor angolosan távoztál?
2013. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én egyszer egy ismeretlen mármint nem járok arra településen marattam fenn a benzinkuton 2000ftal:D

jó égö volt de rendesek voltak monták h hagyak ott vmit zálogba igy ott hagytam a lakcimkártyámat mert reggel volt és montam h estefele jövök erre megint. nem monták h vidd be másnap v vmikor?

2013. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez a normális hozzáállás szerintem.
2013. máj. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Le kell közmunkáznod az 500 ft-ot. Az 2 óra -.-
2013. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak, de én a helyedben bevinném azt az 500 forintot, hidd el nem fognak szövegelni, hanem azt fogják látni, h normális vagy.
2013. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem nekem nagyon gáz volt sose volt még ilyen, lakcím kártyát, személyi igazolványt odaadtam de csak holnap azaz hétfőn tudom rendezni azért kösz a válaszokat!
2013. máj. 5. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!