Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Más országokban is kitakarják...

Más országokban is kitakarják a bűnözők arcát, vagy ez is egy magyar "sajátosság"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez valami EU-s diktátum lehet , az "emberi jogok" meg az "emberi méltóság" nevében.


Magyarországon meg különösen szeretnek cenzúrázni.Mit vársz?Évtizedek óta volt MSZMP tagok vezetik az országot ,hozzászoktak a cenzúrázáshoz meg a hazudozáshoz.Mondhatni rutinosak.

2013. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan! Ahogy az első leírta! Szerintem bűnöző söpredéknek, c típusú állampolgároknak lazán be lehetne mutatni az "arcát" annak aki pl megerőszakol és megöl egy nőt nem tudom miféle "emberi jogai" kéne, h legyenek!
2013. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha mutatnák az arcukat, akkor mindenki látná hogy a bűnözők 99%-a cigány, bár nem tudom létezik-e ember még, aki nem így gondolja.
2013. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha körözik akkor mutatják. Ha elkapták akkor a beleegyezését kérik (pl. tárgyalásokon amiket a TV közvetít).
2013. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Külföldi adókon láttam már, hogy a bűnözőket felsorakoztatták és hagyták fotóztatni. Amelyik nem emelte magasra a fejét, annak belemarkolt hátulról a hajába a rendőr és felemelte ő.

Emberi jogok ide vagy oda, szerintem így kellene. Röhej, hogy manapság a bűnözőknek több jogai vannak mint az áldozatnak.

2013. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Ja, amúgy azon röhögtem múltkor, hogy amikor keresték a lövöldözős ürgét, akkor napokig mutatták a képét, ahogy elfogták, az újság ugyanazt a képet tette fel, de már kitakarva a szemét.
2013. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Itt szokás a bűnözőket pátyolgatni.....
2013. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Amerikában mutatják őket.Pont ma láttam az illetőt aki elrabolta a 4 csajt.
2013. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
8: ugyanez Magyarországon: csak kitakarva mutathatnák, régen megjelent volna róla egy terjedelmes cikk, hogy milyen hányatott gyerekkora volt és az anyja/apja/körülmények hibásak és az őt elfogó rendőrök már rég előzetesben lennének, mert elfogásakor beszakadt a körme.
2013. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értek vele egyet hogy kitakarják. A gyilkosok megfosztják az áldozatukat a legfontosabb alapvető joguktól az "élethez való"jogtól.Ha ezt megtette akkor vállala az arcát.
2013. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!