Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon mit tenne a rendőr aki...

Vajon mit tenne a rendőr aki nézi a kamerát ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A kisváros ahol mi lakunk,a főtér be van kamerázva és a kamera a rendőrkapitányságra fut be,ahol 24 órán keresztűl folyamatosan figyeli a monitort egy erre beállított rendőr.

Ezek a kamerák oszlopra vannak szerelve.

Ha valaki felmászna és a tenyerével eltakarná a kamera lencséjét,gondolom a kapitányságon a rendőr előtt az egyik monitor elsötétülne.Gondolkodtam,hogy vajon ebben az esetben küldene a helyszínre járőrt vagy csak gondolná,hogy valaki szórakozik.Mit tenne a kamerát figyelő rendőr?

Már hallottam,hogy tavaly nyáron srácok felmásztak és ezzel szórakoztak a kis neveletlenek,azért kérdeztem meg,hogy mi lenne ilyenkor.



2013. máj. 16. 19:29
 1/1 ZETAS ***** válasza:

"ahol 24 órán keresztűl folyamatosan figyeli a monitort egy erre beállított rendőr. "

Ez baromság. A ilyen kisvárosi térfigyelő rendszerek tárolóegységre rögzítenek, az csak egy opció, hogy a pillanatnyi képet a rendőr megtekintheti. a legtöbb esetben élő megjelenítés nincs is, csak ha bejelentés érkezik visszanézik, hogy mizu.

2013. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!