Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ma megállítottak a rendőrök,...

Ma megállítottak a rendőrök, igazoltattak és felvették az adataim. (faluban történt mellékúton) Majd megbüntettek arra hivatkozva hogy nincs első lámpán és nem működik a hátsófék a kerékpáromon. Mennyi lehet az összeg amit fizetnem kell?

Figyelt kérdés

Azt mondták majd küldik a csekket a megadott címre.


27/F



2013. máj. 19. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kaptál egy jegyzőkönyv másodpéldányt, azon rajta van a szabálysértés megnevezése és a fizetendő összeg is.
2013. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 5-10 ezer körül lesz.

Haveromat is megbüntették azért mert nem volt első lámpája, neki 5 ezer volt ha jól tudom.

2013. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
ennyit tudnak a tuskók.én nem fizetném ki.
2013. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 intrepid ***** válasza:
49%
Megélhetési birságolás, kell a pénz.
2013. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Megélhetési, mi? Oszt' mikor elcsapják az idiótát világítás nélkül, akkor meg megy a sírás-rívás. 500 Ft lenne egy nyomorult lámpa, meg is érdemli mindenki, aki nem képes ennyi pénzt kiadni érte.
2013. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak nem mindegy mikor nincs a kerékpáron világítás, mert megértem ha este büntetne meg érte, de nem reggel fél10kor.
2013. máj. 19. 18:54
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Azért, kispofám, mert lehet, hogy este, sötétben már halott vagy. Most még van lehetősége a hülye rendőrnek, hogy megmentse a szutykos kis életedet. Vagy jobban örülnél, ha anyád vinné a sírodra a nyomorult biciklilámpát?
2013. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Kötelező tartozékok egyike a lámpa,és a prizma. Lényegtelen hogy nappal vagy este nincs rajta.Plusz még ott van hogy nincs féked,ami a te biztonságodat szolgálja! Ne gondold azt hogy amiért te kerékpárral közlekedsz,nem vonatkoznak rád a szabályok,amikor felülsz rá ezáltal elfogadod a rá vonatkozó szabályokat,és feltételeket,amit be kell tartani!
2013. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
haggyadmá' a hülyeségeidet légyszi.pl egy downhill biciklire ultra ciki lenne ilyen maskarákat szerelni...csengő nemkéne rá? :)
2013. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Downhill biciklivel meg nem kell faluban kerekezni. Kutyát nem érdekli, ciki-e vagy nem. Kell, nincs helye vitának. Ha neked ciki, akkor ne közlekedj vele közúton.
2013. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!