Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Évek óta terrorizál, zaklat,...

Headlight kérdése:

Évek óta terrorizál, zaklat, fenyeget a volt barátom. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Nem képes elfogadni a szakítást, pszichopata módszerekkel tart félelemben, követ, figyeltet, jelenlegi barátomat figyelteti, telefonokkal zaklatja. Tisztában van a törvényekkel, semmi olyat nem tesz, amiért följelenthetném, próbáltam már. Azt mondta, az életét tette föl arra, hogy vissza szerezzen és másé ne legyek. Évek óta csinálja, kisebb-nagyobb szüneteket tartva.

Kikészülök az állandó feszültségtől.


2013. jún. 4. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
hát sok esélyed nincs, max. ha elköltözöl, teljesen megszakítasz minden szálat ami összeköthet vele. meg ugye vannak a törvényen kívüli eszközök, amiket nem tudok hogy mik :)
2013. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sni ***** válasza:
vannak jó pszichológiai meggyőző erővel bíró emberek, akik rá tudják venni, hogy békén hagyjon :)
2013. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítékot kell készíteni, levél, hang vagy video felvétel és fel lehet jelenteni zaklatásért
2013. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs tisztában a törvényekkel, mert a zaklatást teljes mértékben kimeríti, amit leírsz.
2013. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem meríti ki. Én a napokban voltam ilyen ügyben rendőrségen. Annyi a különbség, hogy nekem olyanokat is ír, hogy erőszakos halált fogok halni, Úgy agyon ver, hogy bele nyomorodok, nevem címem életkorom kiírja a közösségi portálra, miszerint ide kell jönni. Másé nem lehetek mert megöl. Stb. Közbe azt mondja mennyire szeret. 2 éve megy ez a dolog. Azt mondták a rendőrségen, ezek csak üres fenyegetések, ha félek költözzek el!!! Már letiltottam, lecseréltem a számom. egy hét csend, majd jött a levél a postaládába! Nah szóval ennyit ér a rendőrség felkeresése. Ha ez nem meríti ki a zaklatás fogalmát, akkor nem tudom mi.
2013. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék egy-két jóhírű lebujba, és megismerkednék néhány bizalomgerjesztő pacákkal. Még egy sörre is meghívnám őket. A többi adja magát.
2013. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!