Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi büntetés. Mi a teendő?

Rendőrségi büntetés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Hellosztok! A minap egy fakabát igazoltatott, és nem volt nálam a jogosítvány így megbüntetett 10.000Ft-ra....Na most megkérdezte hogy feljelentés, helyszini birság, vagy ledolgozom. Azt válaszoltam hogy ledolgozom. De ha én jelenleg diák vagyok, és nincs saját keresetem nem tudok írni egy fellebbezést a rendőségnek, vagy valami hasonlót? Segítsetek!
2012. szept. 10. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek


Akkor miért választottad a ledolgozást?Ezt úgysem fogod büntetlenül megúszni


Hány éves vagy?

2012. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gwent ***** válasza:
Nyolc napon belül tárgyalás tartását kell kérni az nem kerül pénzbe. Ott el tudod mondani az indokaidat, érveidet és a bíró akár korlátlanul enyhítheti a büntetést
2012. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
nincs kereseted, de kocsid és bele üzemanyag az van. gondolom anyucitól apucitól. akkor talán nem olyan nagy érvágás nekik ha ezt is kifizetik nem? Vagy kocsit vezetni felnőtt vagy, felelősséget vállalni még gyerek? lúzer!
2012. szept. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El kell menned orvoshoz, körülbelül 5eFt-ért megcsinálja az alkalmasságit, majd jelentkezned kell a munkaügyi központnál. 2*6órát kell ledolgoznod, és ledolgoztad a büntetést.

A helyszínbírság aláírásával elismerted a szabályszegést, nem vitattad az összeget. A helyszínbírság a szabálysértő aláírása után jogerős, fellebbezési jogköröd nincs.

A csekket ami kaptál 30 napon belül kell befizetned, vagy 33 napon belül jelentkezni közmunkára. Válassz.

(Ha már fakabát, akkor én meg elkényeztetett, apuci verdájával rohangáló, kis csimpokomonnak szólítalak. OK?)

2012. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

20 Éves vagyok, a verda a sajátom de sajnos nem állok úgy mostanában anyagilag, hogy még ezt a 10-est is ki tudjam fizetni. Nekem a rendőrökkel nincs bajom, csak ezzel az egyel! Most lett rendőr idén, ugyanoda járt középiskolába ahova én, és valamiért akárhányszor meglát valahol leigazoltat! És már a ....tele van vele....Most is kiszúrt kocsival úgy hogy 1 saroknyira volt tőlem, és képes volt utánam eredni....


De ha már Rendőrség...:) 2 hete megállítottak egy barátommal az állomáson, azzal az indokkal hogy egyezünk egy személyleírással, és bevittek egy egész napra...utána kiderült hogy csak tévedés, és még 1 bocsánat sem hangzott el tőlük...Ráadásul vissza sem vittem a város másik végén lévő őrsről az állomásra!! Ez a magyar rendőrség??!

2012. szept. 12. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!