Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez igazi fegyverel feszít a...

Ez igazi fegyverel feszít a tekes civil ruhába az utcán?

2013. jún. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sajnos ez egy igazi fegyver volt a kilakoltatásnál.Legközelebb gránát is lesz,meg lángszóró.Pintér se@@nyalói bármire képesek.Csak azt nem értettem,hogy miért nincsenek egyenruhában?? Nyári felsőben és farmerban-símaszkal álcázva-egy kissé nevetséges.
2013. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen igazi fegyver.

A család adósságot halmozott fel kilakoltatás volt de sokan kiálltak mellettük és mivel féltek a végrehajtók így hívták a TEK-et én szerintem teljesen jogosan mert az a család sz@rt dolgozni adósságot halmoztak fel nem is keveset, jogos a kilakoltatás. Nagykorú gyerekeik sem dolgoztak a nő aki valami rokkant nyugdíjas újra terhes tehát sok gyereket vállaltak el inkább és itt van a gond.

Jogos hogy ott volt a TEK ha fellázadt volna a tömeg valamivel vissza kellett tartani őket. Nem értem mi ezzel a probléma. Ő nekik ez a dolguk hogy ügyeljenek a rendre ez van!

2013. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendvédelmi szerv mint a rendőrség akkor mi a gond a fegyverrel?
2013. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én komolyan nem értem az embereket. Most az egyszer az ország vezetése valamit jól csinált. Azelőtt létrehoztak egy paramilitáris rendfenntartó, antiterrorista szervezetet mielőtt még baj történt volna.


Az amcsik akkor találták ki a SWAT-ot, amikor egy Charles Whitman nevű félkegyelmű extengerészgyalogos megölt több mint 10 embert egy puskával egy texasi torony tetejéből. A rendőrök nem tudták hatékonyan elhárítani a veszélyt, látták a szükségét egy bevetési osztag létrehozásának.


72-ben a müncheni olimpián a Fekete szeptember nevű terrorszervezet és a felkészületlen rendőri erők hozzá nem értő akciója miatt a történet a túszok halálával ért véget. Emiatt hozták létre a GSG9-et.


Nálunk MÉG nem történt ilyesmi. Reméljük soha nem is fog. Viszont azt bármibe le merem fogadni, ha ne adj Isten történt volna egy hasonló eset a TEK létrehozása előtt és az halálos áldozatokkal járt volna, mindenki habzó szájjal fröcsögte volna, hogy "Miért is nincs nekünk terrorelhárító alakulatunk?"


Az persze más kérdés, hogy a TEK mint olyan hogyan végzi a munkáját, de a létjogosultsága abszolút magától értetődik.


A mostani eset kapcsán meg teljesen jogos volt a fellépés. Az agresszív csürhe határozottan ellenségesen lépett fel géppisztolyos rendfenntartó személyekkel szemben is! Képzeld el mi történt volna ha odarendelnek néhány átlagsünt a cső alá töltött fémhulladék péjával amivel jó ha évente háromszor lő.

2013. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért azt szögezzük le, hogy nem az egyenruha teszi a rendőrt. Attól, hogy TEK-alatt mindenki fekete ruhás kommancsokat ért, még lehetnek civil ruhás tagjai is.


Másrészt, ha ilyen erővel vonul ki a rendőrség egy kilakoltatáshoz, akkor ott valami nem kerek. Egész véletlenül nem fenyegetőzött valaki valamivel? Mondjuk, hogy inkább megnyitja a gázcsapot és begyújt, mintsem hogy elhagyja a házát?!

2013. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Imádom, mikor az emberek azzal jönnek, hogy: " Szemét AVH-sok, meg hogy mernek valakit megfosztani a lakóhelyétől, utcára tenni, szemét férgek"


Mégis mi a f*szt gondolt, ingyen fog élni? Az adófizetők pénzéből? Az ilyeneket úgy szájbatérdelném...

2013. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy TEK. Csak azért mert egy MP5-N van a kezében, attól még nem biztos, hogy TEK. Én is fogtam már ilyet a kezemben és az a szekszárdi beavatkozókhoz tartozott. Bármelyik beavatkozó csoportnak lehet ilyen fegyvere, mivel rendszeresítve van minden beavatkozó egységnél, max. nincs rá lóvé (750 000 forint egy darab).

Azért voltak ott, hogy rendet tartsanak, miért baj az? A Carabinerri és a Guarda Civil-nél is van MP5 és akkor mi van? Szar környék kell a biztosítás.

2013. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sni ***** válasza:
Ezek nem TEK-esek,ennyi! de mint mindig, a sok egyszerű agyba ezt a legkönnyebb bebeszélni! jó pletykát csajok :)
2013. jún. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!