Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt tényleg megtehetik a...

Ezt tényleg megtehetik a rendőrök?

Figyelt kérdés
Ahányszor motorra ülök lemeszel pár helyi kék,kiszúrják a V2 est,és a bőrdzsekit és egyből jönnek villogtatni a hosszú kezüket. Ez még nem lenne probléma,de amikor összejövünk a klubbal és többen egymás mellet motorozunk,akkor átkutatnak,fegyverekért, drogért,és mindig kapjuk a fenyegetéseket hogy ha mégegyszer meglátnak minket motorozni akkor ilyen meg olyan illegális csoportosulásért ennyi meg ennyi ezer per fő bírság. Azért mert colorban motorozik egymás mellet/mögött egy baráti társaság? Ezt tényleg megtehetik,vagy csak pattogtak?

2013. jún. 19. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
bersze, ellentétben a cigánybűnözéssel ez valódi terrorcselekménynek számít
2013. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Már maga az hogy együtt motoroztok és még colorban is ? Ez már terrorgyanús. Örüljetek hogy az FBI meg CIA nem kapcsolt le titeket
2013. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 intrepid ***** válasza:
40%
Ez a egyetlen probléma ebben az országban már, minden egyéb meg van oldva. Megbírságolni meg megtudnak, tudod elkezdi a pintérbérenc, hogy elsősegélycsomag, kötelező biztosítás, jogsi, forgalmi, izzólámpakészlet, vonókötél, elakadásjelző háromszög, addig sz*rakodik, amíg hibát nem talál.
2013. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 sni ***** válasza:
33%

Motorhoz vontatókötél :):) ezen besírtam :)

Amúgy nem bírságolhatnak meg, a motor és ruházatátvizsgálással nincs gond, ha nem találnak semmit, akkor ismét elb@sztak egy fél órát!

2013. jún. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egymás mellett többen is motoroztok? Azért büntethetnek, ha befoglaljátok az egész útszakaszt.
2013. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

álltalában egymás mögött,kreszt betartva. Mondom,semmi szabálytalanság.ma is átkutattak amikor legurultam egy utcával,ruha/motor persze nem találtak semmit csak amit minden nap viszek magammal,és n

em illegális.

2013. jún. 20. 13:43
 7/17 sni ***** válasza:
44%
Én már meghívtam volna őket kávézni! lehet, hogy országos cimborák lettetek volna ennyi idő alatt! :)
2013. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Már névszerint ismerem mindet,ők szintén. Beceneveinket,meg mindent.

Ma chaptergyülésen ÜLTÜNK Még csak nem is motoroztunk,és bedörömbölnek,"udvariasan" megkérnek hogy szép volna földre feküdni,lábakkal szét. Megint mindent megnéztek,megint semmit nem találtak. Megint jöttek azzal hogy illegális csoportosulás és tököm,És magyarázták hogy ha ezt jelentik az ennyi meg ennyi százezer.

2013. jún. 20. 19:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel őket zaklatásért :)
2013. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%
Ez egy kicsit tényleg soknak tűnik. DE. Annyira szeretem, amikor itt "pintérbérenceztek". Viszont ha baj van, akkor mégsem Supermant tárcsázzátok, igaz???
2013. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!