Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igazat mondhatott haverom,...

Igazat mondhatott haverom, hogy 50. 000. -re büntették gyalogosan, amiért átment a piros jelzés alatt a zebrán? Milyen szabálysértés jár még ilyen nagy büntetéssel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 23:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem. A piros az 3E.
2013. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Én 15-re emlékeztem, de talán még annyi sincs. 50 az nagyon sok. Amúgy meg sokszor van olyan Pesten (vidéken annyira nem), hogy simán át lehet menni pirosnál zebrán, mert a kutya sem jön, DE előtte körül kell nézni, hogy autón kívül rendőr sincs a közelben.
2013. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom a részleteket, de biztos piroszebrás dolgot mondott és 50000. Én is csodálkoztam. Amúgy Miskolcon volt.
2013. júl. 6. 00:01
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
lehet, hogy piroson ment át a busz megállóból kiindulva miközben eldobott egy szemetet és cigizett :)
2013. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

5-50eFt-ig szabhat ki bírságot.

Minden szabálysértésért kaphat 50eFt-ot, ami nem fixbírságos.

2013. júl. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Engem 6 eve buntettek meg hajnalok hajnalan, amikor atmentem az egyetlen egy lampan, ami mukodokepes volt az egyenes szakaszon es senki nem jott.

Atertem a lampan kettot se leptem es mar szirenaztak mellettem.

3 ezerre buntettek es mondta az egyik fiatal srac, hogy egesz ejszaka a.hazajovo bulizokra vadasznak. Meg azt is megmutattak, hogy hol "bujkaltak".

2013. júl. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Bátor rendőrök,ez aztán a nagy dicsőség.Csak azt mondanák meg,van e a világon olyan barom aki megvárja a zöldet,ha semmi jármű nem jön....Valószínűleg még ők sem várnák meg civilben.
2013. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Most mondjam azt, hogy autoval is meg kell varni, meg ha nem is jon semmi? A szabaly az szabaly.
2013. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mivel kötelező nekik adott számú bírságot össze szedni, így szerintem örülj, hogy csak 3k-ra büntettek. Nem védeni akarom a rend (h)éber őreit, de van köztük is rendes akiknek kell a munka.
2013. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kovpet ***** válasza:
49%

"van e a világon olyan barom aki megvárja a zöldet,ha semmi jármű nem jön"


Meg aztán jól körül nézhetett, ha nem látta meg a rendőrt. Ezzel az erővel benézhetett volna egy IFÁ-t is és akkor nem pár ezres a bünti, hanem az élete...

2013. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!