Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebből lehetne rendőrségi ügy?...

Ebből lehetne rendőrségi ügy? (rongálás éjszaka)

Figyelt kérdés

Előre szólók, hogy NEM TÖRTÉNT MEG AZ ESET, CSAK KITALÁLTAM! De tényleg :D


Egy éjszaka összesen 2-en, 1 motorral kimennénk néhány cigány házához, és csúzlival, meg pár méretesebb kaviccsal meglőnénk az ablakokat, hogy be is törne.

Ha látná ezt az egészet egy szemtanú, és feljelentene minket, milyen bizonyíték kéne ahhoz a rendőröknek, hogy megtaláljanak minket?

Tegyük fel, hogy le van takarva a rendszám, és az arcunk egy-egy símaszkkal.


Csak érdekelne a kérdés, kíváncsi vagyok, még egyszer mondom, nem történt meg, és nem is fog megtörténni az eset!



2013. máj. 21. 21:29
 1/8 anonim válasza:
Ha a szemtanú a motortípusát és színét meg bírja állapítani az által adhatnak ki körözést..Szerintem.
2013. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Bőven elég ismertetőjegy lenne az a néhány késszúrás, amit a háziaktól kapnátok.
2013. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Késszúrás... már ha elkapnak :D
2013. máj. 21. 21:52
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ha elkapnak? :-)

Az a baj, hogy ők csordában szoktak támadni. Ha ingerlitek őket, esélyetek sincs. És ha el is tudtok húzni, ezek hamarabb megtalálnak, mint a rendőrök.

2013. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cigányputriknak már tök mindegy hogy pár ablakkal több vagy kevesebb... Legtöbbjükön a tető is olyan lyukas, hogy nem tudom hogy nem esik be a hó meg az eső...
2013. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te hülyének nézed a cigányokat. Pedig nem azok. Hamar találnád magad nagyon csúnyán megverve, ha ezt megtennéd. Persze tizenévesen ez jó bulinak hangzik még neked, de hidd el: nem az.
2013. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is igaz, hogy hamarabb elkapnának a retkek.

De pont ezért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi voltam más válaszolókra, eszembe nem jutna ilyet tenni. Annyira hülye azért nem vagyok :D

2013. máj. 23. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: nem hiszem, hogy a rendőrség ügyet csinálna egy-két betört ablakból. Mellesleg a cigányok is utálják egymást, tehát ha egy lovárinak töröd be az ablakát, a beás röhög a markába, és nem fog utánad menni.
2013. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!