Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan ember akinek a...

Van olyan ember akinek a "rendőrség" a hobbija?

Figyelt kérdés

Sok hobbi van.

Pecázás,mozizás,vonatfotózás,bkv járművek képek gyűjtése,kirándulás,stb.

De van olyan akinek a rendőrség a hobbija,hogy fotózza a rendőrautókat és felteszi fórumra,meg állandóan a rendőrségen van (nem bűnösként) és a zsarukkal cseverész,állandóan a zsaruk nyakán lóg,szóval a rendőrség a 2. élete.

Van ilyen ember akinek a rendőrség a hobbija?

Ha van akkor nyílván azért ,mert ő is rendőr akar lenni?



2013. júl. 11. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az itt válaszoló rendőröknek is a rendőrség valamilyen szinten a hobbija. Én is szívesen segítek, válaszolok akár itt, akár személyesen.
2013. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És itt kb hány rendőr van?

Kevés,vagy több száz?

És amúgy a rendőrség az biztos munkahely,nem úgy mint a mai cégek?

Ha oda felvesznek velekit akkor az,ha nem szerel le akkor nem rúgják ki sose míg nyugdíjjba nem megy?

2013. júl. 11. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Itt kevés van, név szerint ugye Bucsek, Yang, jómagam, illetve még néhány "névtelen" kolléga.


Biztosnak biztos állás, ha jól teljesítesz nem tesznek ki.

2013. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ismerősöm: gyerekkorában rendőrös/rendőrkutyás sorozatokat nézett, mindig ott volt a rendőrnapon, képeket meg rendőrös tárgyakat (pl. kitűző, játékbilincs stb.) gyűjtött, és tényleg "lógott" a rendőrök nyakán, és igen, rendőr szeretett volna lenni. Aztán felnőtt fejjel már nem akart, de aztán végül mégiscsak odakerült, de adminisztratív beosztásba, nem akciózni. Hát... Ilyen is van.
2013. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sni ***** válasza:
ÁÁÁÁ, már a nicknevem is névtelen lett :) Na de sebaj...:) én is ismerek ilyen embert, hobbiból mentőzik, mert tetsztik neki a "nínózás", és mindenért odavan, ami rendőrségi! :) és egy 40 éves emberről beszélek, tehát nem gyerek!
2013. júl. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sni!


Bocs tegnap kicsit széthajtottam magam, agyilag nem éppen voltam a toppon... :)

2013. júl. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sni ***** válasza:
semmi baj....:)
2013. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én is odavagyok kb a rendőrökért meg a rendőrös dolgokért..biztos azért mert apukám is az volt meg bátyám is és én is az akarok lenni :D
2013. júl. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!