Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon, ha látta volna a...

Vajon, ha látta volna a rendőr, akkor odajött volna és megbüntetett volna? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Tegnap este vártam a vonatot a Tárnoki vasúti állomáson és volt nálam egy lejárt számla amit még két hete adtak a vonatjegy mellé,és mivel lejárt volt ki akartam dobni,de nem dobtam,mert a kukázók akik turkálni szoktak kivennék és rajta vannak az adataim és ne kerüljön semmi csöves kezébe,így inkább ott a peronjárdán letettem és meggyújtottam,elégettem.


Vajon,ha a rendőr pont ott jött volna és látja,hogy ég egy kis tűz ott mellettem, megállt volna és odajött volna kérdőre vonni,hogy "miért csinálod,mit csinálsz"?,vagy nem?



2013. júl. 20. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Kb. pont leszarja.
2013. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem foglalkoznak vele, maximum akkor ha tűzveszélyes környezet van ott. De ilyenekből nem szoktak ügyet csinálni, főleg ha messziről látják.

Én az ilyeneket mindig otthon összegyűjtöm majd fűtés idején bedobom a kazánba, ott elég.

2013. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
Milyen adatod volt rajta azon a számlán, amivel egy csöves bármit is tudna kezdeni?
2013. júl. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nameg ha nem csak összegyűröd, hanem apróra téped a kukába elkeveredik. Senki nem pakolja össze. Am meggyújtod az adataid résznél, kicsit ég, ledobod eltaposod ezt kb lexarják. Ha lángolva bedobod a száraz gazba kukába azért megbüntettek volna.
2013. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!