Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy ember fel akar jelenteni...

Egy ember fel akar jelenteni mert megdobáltam szilvával. Ki fogják röhögni vagy ez minek minősül?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Garázdaságnak, ha a ruhája vagy bármi más tulajdonában kár keletkezett akkor rongálásnak is. Az okozott kárt meg kell térítened. Ha személyi sérülés is történt akkor táppénzre jogosult, melyet szintén te fizetsz.


Amennyiben nem vagy visszaeső pénzbüntetésre, közmunkára vagy felfüggesztettre számíthatsz.

2013. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kár nem keletkezett semmi baja nem lett. egyébként ha nem tudja bizonyítani mert tanú sincs meg semmi én meg letagadom akkor mi van?
2013. aug. 2. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Szívem szerint két nagy pofonnal jutalmaznám ilyenkor mindkét felet, mert idióták, nem tudják a konfliktusaikat normális módon rendezni, ehelyett megint egy rendőrnek kell sz*rakodnia ilyennel...
2013. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

"én meg letagadom akkor mi van?"


Akkor semmi. Csak nehogy a bíróságon legyen nála egy szilvafoltos ing.

2013. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
És azt a szilva foltot ki tette rá?
2013. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ajj ki mondta hogy van folt? még zöld volt, nem durrant szét becsapódáskor. ilyen nagyobb fajta, ringló vagy mi.
2013. aug. 2. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor megúsztad.
2013. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Ki röhögik,persze.

Ilyen hülyeséggel nem foglalkoznak.

2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Unus testis nullus testis. Semmi sem lesz.
2013. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!