Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért félnek a magyarok a...

Miért félnek a magyarok a rendőröktől, határőröktől, ellenőröktől?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Mert azok terrorizálják őket.
2013. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki fél a hatalomtól képviselőitől, mert a befolyásuk túlmutat az egyén lehetőségein. Ez nem magyar mentalitás.
2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
A magyar egy "ügyeskedő" nép. Így mivel szinte mindenki meg tud bukni valamivel, hát félnek is az ellenőrzéstől. Plusz az újabb generációk azt látják az elődeiktől, hogy félni kell, mert ha jönnek, az rosszat jelent.
2013. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Erről eszembe jut egy vicc.


Megy az autós 120-al , 90-es korlátozásnál.

Hirtelen feltűnik mögötte egy rendőrautó és megállítja.

A rendőr megkérdező az autóst:Uram, hát nem látta a 90-es táblát.

Az autós így válaszol:De láttam ,magát viszont nem láttam.

2013. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

*A rendőr megkérdezi az autóst:Uram, hát nem látta a 90-es táblát?

Az autós így válaszol:De láttam ,magát viszont nem láttam.

2013. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Én éltem pár helyen külföldön, és Magyarországon kívül sehol nem féltem a rendőröktől, mert azok szolgáltak és védtek. Még olyan elmaradott helyeken is, mint Jordánia. Itthon félek, mert arra mennek, hogy megtalálják a hibát és belémkössenek.

Mert ezeknek itt egyszerűbb nőket cseszegetni, amiért fel van bontva az eü dobozuk, mint egy sarokkal odébb agonizáló narkósoktól megkérdezni, hogy mit csinálnak ott.

2013. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sertés ***** válasza:
53%
Utolsónál a pont! Én is jártam sokfelé, de csak a magyar rendőr látványától lett gombóc a torkomban. Mégpedig azért, mert tevékenységük (és a többi említett állami szervé) alapvetően a lefejésünkről szól és nem a bűnüldözésről...
2013. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

A rendőrség mellé felsorakozhatnak a különféle gyűlölt hatóságok is szép számmal, az állam számára az állampolgár csak a bírság alanyaként jön szóba. Még a kiba. önkormányzatom is valami előirányzott bírságbevételről ír a költségvetésében.

A szomorú lényeg, hogy a kormány minden minisztérium számára meghatározza, mennyi bírságot kell termelniük.

2013. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

"Én éltem pár helyen külföldön, és Magyarországon kívül sehol nem féltem a rendőröktől, mert azok szolgáltak és védtek. "


Igen, mert Magyarországon kívül mindenhol jobb az egész világuniverzmmindenségben!!! Külföldön a rendőr csak azért állít meg hogy elbúgjon mély baritonján egy francia sanzont, majd összeesik és halihó! Övé a leghabosabb bögre kakaó!!!

2013. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 sni ***** válasza:
44%
azt hiszem szerzek egy bírságtömböt (ugyanis még olyanom sincs) és megyek a bűnözők kergetése helyett bírságolni, ha már ez az általánosított elvárás velünk szemben! Vagy lehet, hogy rossz szakirányt választottam rendőrségen belül, hogy nem a bírsággal kell foglalkoznom! Na de minden rendőr mocskos pénzbehajtó! Ja, a kérdésre válasz: nem félek, mindig minden iratom rendben van, és nem adok okot, hogy megállítsanak!
2013. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!