Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök, szeretitek a munkáto...

Rendőrök, szeretitek a munkátokat? Ha még egyszer választhatnátok, megint elmennétek rendőrnek?

Figyelt kérdés
Egy rendőrnek milyen vizsgálatokon kell át esni? Milyen felmérések vannak(pl:futásra gondolok,és még..?), ha egyáltalán van ilyen...
2009. nov. 1. 19:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miért ne választhatnának mégegyszer?
2009. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"ha egyáltalán van ilyen..."


LOL. Olyan fizikai felmérés van hogy az átlagemberek 99%-a nem tudná megcsinálni. Egyébként nem vagyok rendőr, de te magad is el tudod olvasni a felvételi könyvben (RTF)

2009. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mivel nincs felvételi könyvem, ezért kérdeztem TŐLED! Bocs:/
2009. nov. 1. 20:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Ha pl gépészmérnök szeretne teszem fel lenni,akkor 30évesen már nem fogja gondolom azt a pályát választani,mert mire végezne a sulival, pont nyugdíjba mehetne!Persze kukás lehet belőle, mert sok suli nem kell hozzá!-bár ezt se tudom, a téves infóért bocs:)
2009. nov. 1. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az rtf honlapján is megtalálod a követelményeket, vagy akármelyik rendőr szakközép honlapján. Ehhez nem kell felvételi könyv, de azért nagy ész sem kellene ahhoz, hogy ezt beírd valamelyik keresőbe.

Igen, ha mégegyszer kezdhetném sem választanék mást. És nem a korai nyugdíjazás vezérelt. Amúgy nem tudom miért csak a rendőröket b@szogatják a korai nyugdíjjal. Még rengetegen mehetnek korengedménnyel nyugdíjba.

2009. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit szeretsz annyira a munkádba?(ha jól értettem, akkor rendőr vagy!) :) Járőr?
2009. nov. 3. 17:09
 7/11 anonim válasza:
első vok. Ha jól tom, nem tart tovább 2-3 évnél a suli...
2009. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom most itt sokan számítanak olyan válaszra, hogy hűű, de jó hülyére verni a tüntetőket, meg milyen jó, hogy b@szogathatom az állampolgárokat. Hát nem. És előrevetíteném, hogy nem voltam egyetlen tüntetésen sem tömeget oszlatni, viszont volt szerencsém a "békés" tüntetőkkel találkozni. És nem, nem járőr vagyok, de voltam az is.

És hogy miért szeretem? Jó kérdés. Te miért szereted a tiédet?

Ez nem munka, hanem hivatás. Továbbá változatos, érdekes, izgalmas, sok és sokféle emberrel találkozom, soha nem unatkozom, nem kell egy irodában buta fecsegést hallgatnom egész nap és papírhalmokat feldolgozni, szeretem, hogy a munkahelyemen összetratás van, közösen utáljuk a főnökünket :)) (Mert bámilyen hihetetlen a rendőrnek is van főnöke, és pont úgy, mint más munkahelyen, ő diktál a beosztottjainak, amit ha tetszik ha nem ha jogszerű a főnök utasítás végre kell hajtani, mégha az sokszor ésszerűtlen is.)

Én ezért szeretem. Erre voltál kíváncsi?

2009. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen pontosan erre voltam kíváncsi, hogy unalmas-e vagy esetleg pörgősebb..nekem egy percig nem állt módomban , egy rendőrt sem utálni, hisz ők ugyanolyan emberek mint a többiek, sőt...akkor féltem tőlük mikor még Simsonnal jogsi nélkül motoroztam, de akkor sem szidtam őket, hisz ez volt a munkájuk!Nagyon köszönöm a kielégítő választ!


Az titok hogy milyen beosztásba vagy?:)És hogy mennyit tanultál azért, hogy most tart ahol?! Köszönöm:)

2009. nov. 4. 14:16
 10/11 anonim válasza:
Én is rendőr vagyok, és lány, idén kezdtem a pályámat, 20 éves vagyok, és nagyon szerettem a sulit is, és most a munkát is... hihetetlenül érdekes, és változatos, talán a tanulás része még izgalmasabb volt, nagyon jó emlékeim maradtak róla, bár nem volt könnyű. Én viszont szeretem a főnökömet, mert egy hihetetlenül jófej ember!
2009. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!