Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig tarthatják lefoglalva...

Elektronic kérdése:

Meddig tarthatják lefoglalva az iphone 4s készülékemet?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 4s-em ami egy csalásos adás-vétel tárgyi bizonyítéka. Be van bizonyítva, hogy tényleg az én telefonom IMEI alapján. Na most az érdekelne maximum menyi ideig tarthatja vissza a rendőrség a készüléket, mely nekem a minden napokban használatos eszközöm?

2013. szept. 6. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a mindennapokban használatos eszközöd, mert olyan fontos üzletember vagy, akkor már biztosan beszereztél másikat.
2013. szept. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amíg van rajta egyenleg és amíg működik -.-
2013. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél könnyes búcsút tőle.
2013. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólok hogy szarrá fogják karcolni.
2013. szept. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló!

Nem vagyok annyira tehetős, hogy ezt megengedhessem magamnak egy 5tagú családot kell etetnem, legvégső esetben fordulnék csak ehhez a megoldáshoz!

Többieknek meg köszi a kérdésre nem felelő válaszokat

2013. szept. 7. 06:46
 6/6 sni ***** válasza:
Javaslom, hogy az ügyben eljáró kapitányságra menj be, és ott kérdezd meg, érdeklődésed híján valószínűleg csak az eljárás végén kapod vissza, azt nem javaslom, hogy megvárd! Ha bebizonyították, és tudsz róla, valószínűleg kaptál valami papírt, vagy ismerős által tudtad meg! Nos, bármelyikkel jó bemenni!
2013. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!