Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lefoglaltunk egyhetes nyaralás...

Takács Goblin kérdése:

Lefoglaltunk egyhetes nyaralást, a repülőn derült ki hogy lejárt az útlevelem. Buktunk 1.5 millió forintot. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Előre ki lett fizetve egyhetes nyaralásunk, és a repülőbe való beszálláskor derült ki hogy lejárt az útlevelem... Így fordultunk is haza. Mit lehet ilyenkor tenni? Utazási irodában sem szóltak hogy lejárt, igaz az én dolgom lett volna ezt ellenőrizni, de már késő. Valahogy vissza tudjuk szerezni a pénzünk?

2013. júl. 28. 15:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
nem, legközelebb majd oda figyeltek rá
2013. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Így sajnos nincs sok esély rá. Az utazási okmányok az a te felelősséged. Az utazási irodában sem hiszem, hogy fel kellene hívni rá külön a figyelmet.

Sajnálom, ezt elbuktátok....

2013. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, legközelebb biztosan jobban odafigyelünk... Ez egy all inklusive-es szállás volt, esetleg a kaja árát stb, vagy a pénz egy részét sem lehetne valahogy? Ha már nem fogyasztunk... Egész évben erre gyűjtöttünk :(
2013. júl. 28. 15:34
 4/25 anonim ***** válasza:

Egyeztessetek az irodával, TALÁN a második naptól az utolsóig a szállás+kaját visszakérhetitek. Általában az első napot kifizettetik mindenképp, mert aznapra nem tudtak más vendéget fogadni..

Az utazás az bukta.

Hová mentetek volna?

2013. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Iroda mit mond? Milyen repülű csharter? Ha nem csak sima, akkor lehet, hogy áttudjátok íratni. Ha az iroda semmit nam add vissza, akkor talán érdemes holnap megkérdezni, hogy van-e esély átíratni a jegyet, csináltatni egy azonali útlevelet (24 órán belülit), így kedden utazhatnátok és legalább az utazás végét kitudnátok használni. Nem lesz olcsó, de mégsem buknátok azt a rengeteg pénzt be. Nagyon sajnálom, hogy ez történt, de ilyen nagy út előtt azért érdemes megnézni legalább pakoláskor, hogy érvényesek-e az útlevelek :(
2013. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát max az utazási iroda jóindulatában bízhattok, de mivel ez nem vis major helyzet és nem az utazási iroda hibája így nem hiszem, hogy visszakapjátok a pénzt.
2013. júl. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem fake kérdés. Ilyen idióta ember nincs még Magyarországon sem. na meg egy hét 1.5 millio, hova lett volna az út a Holdra.
2013. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

7: Távol-keletre, Dél-Amerikába simán kerülhet ennyibe...


Lehet, hogy a kérdés kamu, de van ilyen is, nekem is volt már ismerősöm, aki nem váratlan külföldi utazás előtt pár nappal rohangászott, hogy lejárt fél éve az útlevele, most mi legyen. Aztán meg mérgelődött, hogy mennyibe kerül a sürgősségi, kész rablás - miközben lett volna pár hónapja elintézni.

2013. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kérdés fake, de az emberi hülyeség határtalan, nem egy ilyen sztorit hallottam már én is. Amúgy nem teljesen értem a kérdésfelvetést sem, az utazási iroda bukjon azért mert a kérdező hülye volt? Elég vicces lenne...
2013. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8: Ki az a hülye aki a távol keletre vagy dél amerikába egy hétre megy nyaralni? Amikor maga az út oda vissza 4 nap.
2013. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!