Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » RENDŐR GYORSTALPALÓ? BŐVEBB LENT!

RENDŐR GYORSTALPALÓ? BŐVEBB LENT!

Figyelt kérdés

Hello!

Azt hallottam, hogy van olyan lehetőség,hogy 5 hónap + 1 hónap azaz 6 hónap után ,,gyorstalpalós" rendőr lehet az ember ha elvégzi azt a képzést.. ez igaz?

Mert én úgy tudtam,hogy a rendészeti szakközép 2 éve után lehet a hivatalos állományhoz tartozni..


Érdeklne a dolog!


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 11. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Létezik ez az instant rendőr tanfolyam már egy ideje és folyamatosan indulnak a képzések, de csak és kizárólag a Készenléti Rendőrség állományába szerelnek fel az instant zsaruk és a próbaidő alatt önálló intézkedést nem kezdeményezhetnek. Érettségi kell hozzá, valamint az egyéb alkalmasságikon (fizikai, eü, pszicho, nemzetbiztonság, stb) kell megfelelni, de a Készenléti Rendőrséget, ha felhívod, akkor többet tudnak mondani erről.
2013. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sni ***** válasza:
100%
sajnos igaz, de amennyire felhígitották a készenléti állományát ezekkel a "rendőrökkel", igazából már tök mindegy! A baj csak az, hogy egyenruhában vannak, és bármit csinálnak, általánosító kis hazánkban a többi rendőrt is úgy ítélik meg!
2013. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!