Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az hogy lehetséges, hogy a...

Az hogy lehetséges, hogy a napiszar.com-ot hetente háromszor feljelentették az elmúlt 5 évben személyiségi jogsértés miatt, és még mindig működik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 11:17
1 2 3
 11/23 xtazin válasza:
83%

1. Miből gondolod hogy bárki is valóban feljelentette volna a honlapot?


2. Ha ennyire utálod/nemszereted az oldalt, ne nézd ilyen egyszerű.


3. Az hogy valaki feltesz magáról egy képet az internetre és azt felhasználja más, akkor az illető nemsok mindent tud tenni. Egyébként ajánlom figyelmedbe az internetes jogszabályokat.

2013. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
te is a napiszarról jöttél?
2013. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
hello
2013. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Magyar szerveren is lehetne, kicsit rázósabb lenne csak a működtetése ennyi, de simán életképes lenne. Úgy meg, hogy külföldi gépen van a 8. és 9. switch/router után megszűnik minden jogod :DDD
2013. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
97%

Azért működik mert szükség van rá. Nevelő hatású.

Ha mindenki tisztességesen viselkedne, akkor a napiszarnak nem lenne mit megmutatni.

2013. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 3Error válasza:
90%
Ez előttem szólónak : Ennyi ! :)
2013. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%

Pont ennyit érnek a jogszabályok. Amúgy meg ne szolgáltasson senki lehetőséget arra, hogy felkerüljön és pont, viselkedjen normálisan legalább közösségben, stb., és akkor nem kerül ki, ennyire egyszerű. Én naponta nézem és nem érzem magam sutyeráknak és főleg nem a társadalom legalján élő söpredéknek, ellenben utálom az álszentességet-köpönyegforgatást-szemellenzős viselkedést. Az az oldal még csak nem is a legdurvább, nem kell finnyáskodni, akinek meg nem o.k., az ne nézze és pont. Én szívesen vidulok más "nem figyeltem oda magamra mert be voltam szívva/piázva/mittomén", (mindenki választhat tetszése szerint) képén és rajta vagyok, hogy én ne kerüljek fel, pedig mindenki megcsinálja a kis hülyeségeit. Hogy ne kerüljön fel az ember: meg kell választani a barátokat/nem csinálni bődületes hülyeséget/azt nem megörökíteni/nem arcoskodni/arcoskodás után felkerülvén nem pofázni, hanem levonni a konklúziót és pont.

Amúgy meg a netre felkerülvén (főleg arcoskodókönyvben, ugyebár) automatice lemondtál minden jogodról, úgyhogy mi alapján is kellene személyiségi jogokról beszélgetni...?

2013. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: nem kell okot adni rá, hogy felkerülj az oldalra.

A sok, primitív legalja söpredék aki meg ott van, az meg is érdemli!

2013. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tisztában kéne lenni azzal, mit is jelent a "személyiségi jogsértés". Ill. a személyiségi jogok megsértése......
2013. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A felkerülőknek a 90%-a valóban meg is érdemli. Mégis mit vár az, aki feltölt magáról egy képet Fácséra? Sosem értettem ezt az idiotizmust.


A maradék 10%-nak pedig sajnos be kell érnie azzal, hogy a napiszar-csürhe memoriája nem valami hosszú távú.

2013. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!