Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehetséges az, hogy valakit...

Lehetséges az, hogy valakit direkt követnek, figyelnek a rendőrők? Volt ugy hazáig követek, de nem állítotak meg!

Figyelt kérdés
De miért?Rádásul feltűnően is csinálják!
2010. ápr. 29. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

ha van ok rá, igen.

de szerintem csak beképzelted magadnak, mint az emberek 90%-a

2010. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De nem azt nem értem ha megyek valahova,egyből jönnek utánam.Holott amikor kiállok az autóval még sehol senki!Volt ,hogy direkt megálltam,erre ők addig ott köröztek körülöttem,és jöttek utánam mikor elindultam.
2010. ápr. 29. 12:25
 3/16 anonim ***** válasza:
üldözési mánia.
2010. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még az is érdekes akiket vittem idáig magammal mind igazoltatták,két emberől van szó,de nem egyszerre vittem őket,de csak akkor mikor kiszálltak az autómból,akkor kérték el a személyilyűket.Amugy nem régóta van jogsim.
2010. ápr. 29. 12:27
 5/16 A kérdező kommentje:
De honnan tudják mikor megyek valahova?mert mindig akkor vannak itt.Itt a környékünkőn nincsenek állandóan itt a rendőrők,csak időnként.
2010. ápr. 29. 12:28
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Hofi Géza szerint: "Attól, hogy valaki paranoiás, még nem biztos, hogy nem üldözik!"
2010. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha valaki tudna segíteni is.Mit tegyek?Hogy lekopjanak rólam.Vagy menjek oda hozzájuk ,kérdezem meg mit akarnak tőlem?
2010. ápr. 29. 12:36
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Két variáció lehetséges: vagy üldözési mániád van, vagy olyan alak vagy (bajkeverő, drogos, lopó, stb), akit nem véletlenül tartanak szemmel.
2010. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs tényleg semmi sarad, célszerű lenne megkérdezned tőlük a kapitányságon. Csináltak már nem egyszer olyat a vadbarmok, hogy másra rúgták rá éjszaka az ajtót. Lehet valami ismerősöd rád vallot valamit (szerintem drogügyet) és ezért. Tuti a telódat is lehallgatják.
2010. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amire gondolni tudok volt egy kapcsim egy rendőrrel még.A másik meg a volt páromnak volt űgye velük .A harmadik sűrűlyen kellett kihivnom őket,bizonyos dolgok miatt..pl szomszéd
2010. ápr. 29. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!