Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi alapján választjátok ki...

Mi alapján választjátok ki hogy kit igazoltattok, rendőrök? Random utcai emberek közül, fehér bőrűek közül, ki gyanús nektek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:

lehet ec-pec,végülis senkit sem tilos.

engem egy forgalmas körúton vasárnap kora délután igazoltattak.öltözetem kinézetem alapján egy voltam a sok bamba járókelő közül aztán egyszer csak elém álltak és személyit kértek.....végülis megnyugvással tölt el ha én vagyok a leggyanúsabb ember a környéken és mindenki másnak bizalomgerjesztőbb külseje van

2013. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na hát ez az, az ilyen esetek miatt kérdezem a rendőrkéket, hogy állnak az igazoltatással. Érthetetlen számomra, pl. hogy esetedben miért pont téged?
2013. szept. 16. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem is igazoltattak a múltkor, plusz a zsebeimet is kipakoltatták itt kőbányán! Fehér bőrű vagyok, és ápolt a megjelenésem!
2013. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Utasítva vannak,ne "zaklassák" a romákot,foglalkozzonak minél több fehér magyarral.Ennyi!
2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na várjunk csak, nehogy elmenjünk rendőr ellenes vonalba! Nem mérges vagyok ezek miatt az igazoltatások miatt! Hanem kíváncsi vagyok. Az más.
2013. szept. 16. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező,miért is ne kritizáljuk a rendőrököt?? Én magam is sérelmezek egy esetet amikor egy magyar -mivel nem volt hely a parkolóban a bolt előt állt meg,a zsaru rögtön kiszúrta,megbűntette.Jogos.Viszont mikor a romák rendszeresen a bejáratnál parkolnak-ha üres a parkoló-akkor is, azt nem veszik észre!
2013. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem ismerem az esetet, ha igaz, azoknak a rendőröknek vesd a szemére, ne a rendőröket, úgy egyben, utáld.

és amúgy, tehetsz ilyen szolgálati izét, amiben megírod, hogy miért nem tetszik egyes rendőröknek a viselkedése, és kivizsgálják az esetet. Bár ezt lehet csak kollégák között lehet, és civilekre nem vonatkozik.

Nem tapasztalom hogy kivételeznének a különböző etnikumokkal, inkább néha túl agresszíven lépnek fel velük szemben különböző személyes okoknál fogva. Mondjuk mert nem kedvelik, nem szimpatizálnak velük, de ezt a magánéletben kellene tartani.

2013. szept. 19. 20:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha neked az a bajod, hogy mondjuk azt látod, kivételezés van a romákkal, ez biztos nem csak a rendőröknél fellelhető hiba. Nem kritizálgathatsz, mert mindenkin van mit kritizálni. Egy klasszikus: máséban a szálkát, sajátjában a gerendát sem.
2013. szept. 19. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

A járőrök feladata a gyanús személyek, járművek igazoltatása!

Ha épp egy hasonló személy követtet el bűncselekményt a környéken, akkor kifejezetten azt keresik.

Ha hasonlítasz valakire, nem tehetsz róla:

(fekete ruhás, kapucnis fickó) vagy: fehér furgon....

ezek ilyenek..

De persze van "orruk" is a BŰN, és leendő bűnözők kiszagolására! (a jobbaknak)

- és ezt nem kell személyeskedésnek venni -

2013. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg láttál már cigányt mikor a boltban a biztonsági őr ki akarja vele pakoltatni a táskáját mert lopott? Úgy ordibálnak meg magyaráznak 20 percig hogy olyan kevés fizetésért én sem csinálnám azt végig. A magyarok meg kulturáltabbak és nem kezdenek el ordibálni a rendőrrel az utcán hogy HÁT OSZT MIR ENGEM HÁ OSZT MIR??
2013. szept. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!