Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt a SÜN-özgetést nem értem,...

Ezt a SÜN-özgetést nem értem, mi lenne ez?

Figyelt kérdés
SÜN, SÜN, de mi az a Sün, már mindenki ezt nyomja, de még nem tudtam összefüggést találni, valami értelmes?
2009. nov. 4. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy rendőri alakzatra utal, aminek segítségével tüntetéseken kiemelnek egy illetőt.
2009. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tüntetőt 4 rendőr minden oldalról közrefog,hogy senki ne tudjon a közelébe férkőzni..,és közben kiabálja az egyik,hogy SÜN-SÜN!!:D
2009. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Amikor engem vitték el, bezzeg nem kiabálták. :( Minden jóból kimaradok.
2009. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
50%
Most a kérdező nem az iwiw-es alkalmazásra írta ki a kérdést?
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Az iwiwes alkalmazásban is a sün hangját ebből a videóból vágták bele, szóval lényegében ugyanaz...
2009. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt egy tévedése a zsaruknak egy rendezvényen, nyugi, én is kimaradtam, mert engem ezek nem érdekelnek, öcsémtől tudom, mi volt. Nekem nem poén, mivel nem követtem az eseményeket, de aki akkor látta, amikor megtörtént, annak biztos poénos.
2009. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor már vágom! Köszi! Sün alakzat, hm... Ezt már a rómaiak is nyomták talán...
2009. nov. 7. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
A sün egy olyan alakzat amiben a körben belül álló embert védik... ott a videón nem egészen ez történt, de valójában ezt jelentené - márha az a tiszt is tudta volna... :)
2009. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!