Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rossz helyen parkoltam motorra...

Rossz helyen parkoltam motorral és feljelentettek! Megúsztam egy figyelmeztetéssel! De jön a gyámügy megnézni a lakásunk meg ilyenek! Nem értem ez mért fontos! Szerintetek? Ilyen miatt gyámügy. én viccesnek tartom!

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
na egy kicsit részletesebb is leírhatnád.Hány éves vagy hol volt ez??Nincs a rossz helyen parkolás mellett valami más dolog amit esetleg elkövettél?
2010. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok! Motorral "Zöld-övezetben" parkoltam! Tegyük hozzá még egy tucat kocsi ott volt! Ez az első ilyen ügyem! Nem értem minek ide gyámügy..!?
2010. jan. 16. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon nem mondasz most el.
2010. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha a rendőr nem mutat házkutatási parancsot, akkor engedd be és SZÚRD LE egy késsek. Mondd azt, hogy nem láttad jól, hogy rendőr, de azt láttad, hogy fegyvere van, és akkor már egyből önvédelem lesz!!

:D

2010. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom,hogy emiatt jön a gyámügy..! Anyummal már bekellett mennem egy elbeszélgetésre is! Semmi más ügyem nem volt soha!!!!!
2010. jan. 16. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
17:08 azt hittem láttam már ma elég beteg embert de tévedtem.
2010. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kissé túlzás ha csak ennyiről van szó. Hogy miért a gyámügy? Az úgynevezett gyermekvédelmi jelzőrendszer részeként a rendőrség tájékoztatást szokott küldeni a gyámügyi hatóság részére, ha egy kiskorú valamit elkövet. Ekkor a gyámügyes kénytelen lépni valamit, konkrétan pl. védelembe vételi eljárást indítani. Kimennek majd, apuval, anyuval meg veled csevegnek egyet és megszüntetik az eljárást, ha tényleg másról nincs szó.
2010. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyámügyesek az igazán problémás ügyekben az életük és testi épségük megóvásának érdekében nem igazán szeretnek mozgolódni. ( ha érted mire gondolok ) Valamit viszont csinálniuk kell, hogy meglegyen a terv és legyen mit írni a statisztikai jelentésbe. Ez egy tiszta, biztonságos ügy. Az ügyintéző kimegy összevonja szemöldökét, anyukád majd pityereg egy kicsit, apukád felemeli a hangját "az a büdös kölök a motorral !". Megíródik a jelentés meglesz a dorgálás, javul a statisztika.
2010. jan. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello!

Gyámügyi osztályon vagyo most gyakorlaton... Egy átlagok kisvárosban...

A gyámügyesnek annyi olga van hogy ki se lát mögüle... és ez annyira kis dolog a többihez képest hogy... :DDD nevetséges!

Körülbelül annyi lesz, ha kimennek HA KIMENNEK ( és nem intézik el egy telefonnal h igazold h ottvoltak, emrt nem érnek rá), hogy körülnéznek a lakásotokban, ( nem olyan-e mint egy cigányputri... és ha vszínűleg motorod van 17 évesen akkor nem olyan :) kicsit rakj azért rendet...), max anyukádékkal beszélnek 5-10 percet... Semmi gondod nem elsz belőle! :)

2010. máj. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!