Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben a lopási ügyben akkor...

Ebben a lopási ügyben akkor biztosan a rendőrség is őt fogja gyanúsítani?

Figyelt kérdés

Voltunk tegnap este szórakozni és a szórakozóhelyen a táskámból elloptak 35 ezer ft-ot és volt ott egy csaj akit ismerek,nem is messze volt hozzám és biztos ő lehetett ,mert ő volt már lopásért elítélve és azt mondják az ismerőseim,hogy jelenleg is folyik ellene lopás miatt büntetőeljárás,úgyhogy biztos ő volt,bár nem láttam és azért nem merem megvádolni,de tutu ő volt.


Ha elmennék a rendőrségre feljelenteni a csajt és elmondanám,hogy ő lophatta el,mert nem messze volt hozzám és már volt elítélve lopások miatt ílletve jelenleg is van ellene lopás miatt eljárás,ha ezt elmondom akkor a rendőrség is tuti azt mondja,hogy biztos ő volt,ki más lehetne vagy ez kevés a rendőrnek is ezért még nem fogják vádolni,hanem engem vádolna meg rágalmazásért?


Kamera nincs,bizonyíték semmi nincs állítólag senki nem látta,hogy ő volt de mindenki rá gyanakszik akkor is,mert ugye volt büntetve lopás miatt és jelenleg is van ellene lopás miatt eljárás és ez lehet akkor is kevés,ez nem bizonyíték,mégha a rendőr is gondolná,hogy biztos ő volt,de hivatalosan nem vádolhatja meg?

Hogy van ez az egész,egyáltalán érdemes feljelentést tenni?



2013. okt. 5. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én 35 ezer forint "eltűnése" után mindenképp tennék feljelentést. Menj el a rendőrségre, és jelentsd BE, hogy el loptak tőled 35 ezer forintot.(ne úgy menj oda, hogy a csajt akarod feljelenteni, mert még azt hiszik, hogy csak rá akarsz kenni valamit) A rendőrök kérdezősködni fognak, hogy ki tehette és csak akkor mond el, hogy ismersz egy lányt, akiről úgy tudod, hogy korábban is lopott már, és szerinted lehet, hogy ő volt az.Semmiképpen se mond azt a rendőröknek, hogy biztosan ő volt, csak azért mert jelenleg is eljárás folyik ellene meg korábban is lopott már. Majd ők elkezdenek "szaglászni" utána és hamar fel fog nekik tűnni, hogy büntetett előéletű. De még mindig számításba jöhet az, hogy a csajnak semmi köze az egészhez.Persze ezért téged még nem fognak megvádolni rágalmazásért, nyugi. Mondjuk én nem sok esélyt látok arra, hogy ebből bármi lesz. Valószínűleg bizonyíték hiányában gyorsan lezárják az ügyet.
2013. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!