Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyar allampolgarkent ki...

Magyar allampolgarkent ki akar hallgatni az osztrak rendörseg, gyanusitottkent, joga-van-e ehhez?

Figyelt kérdés
Nem követtem el semmit, csak veletlenül ismerem a 2 elkövetöt, akik az elözetesben ülnek es azt valottak, velük voltam. Igaz, egy autoban utaztunk, de en kiszalltam es nem mentem velük a "büncselekmeny helyszinere" nem vettem reszt benne.
2013. okt. 4. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne joguk? Szerinted külföldiként rád nem vonatkoznak az osztrák törvények?
2013. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo, de az erdekelne, hogy jogom van-e hallgatni, es hanyszor kerdezhetnek ki. Mert mar egyszer kikerdeztek, 2 hettel ezelött. Kicsit gyanus nekem, hogy ennyit erdeklödnek.
2013. okt. 4. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók, avagy madarat tolláról... Nem az osztrák rendőrökkel van a probléma ebben a sztoriban, ők csak teszik a dolgukat. Ellenben a barátaid...
2013. okt. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hallasz valami hírt, hogy így meg úgy a bűnözők és a rendőrök nem tesznek semmit gondolom te is hangoskodsz hogy lószart tesznek.


Tessék most tesznek valamit, de ne is sírj. Csak "úgy" nem hallgatnak ki senkit gyanúsítottként. Kicsit kevéset írtál le....

2013. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha hallgatsz, akkor az lesz elfogadva, amit az előzetesben ülők mondtak. ha nem mész el kiadják rád a körözést. a magyar rendőrök figyelnek most biztosan. szerintem van nekik kamerafelvételük is vagy egyéb bizonyíték, ha nem vagy rajta, megúszod, ha igen, elítélnek, csak addig is szabadlábon leszel. ha elítélnek, ne menj be a sittre.
2013. okt. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!