Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha jelentkezem a Budapesti...

Ha jelentkezem a Budapesti Polgárőr Szövetségnél akkor város szerte kiküldenek járőrözni? Hogyan működik ez a jelentkezés?

Figyelt kérdés
2013. okt. 13. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy videóban úgy láttam, hogy kerületekre vannak osztva.

Ugyan én nem vagyok budapesti, de szerintem a jelentkezés menete mindenhol egyforma.

A vezetőknél kell jelentkezni, akik egy adott időpontban leülnek veled beszélgetni, kérdéseket tesznek fel, információt adnak, felveszik az adataidat. Ezeket a rendőrség leellenőrzi.

Ha minden rendben ment akkor kezdődik a próbaidőszak, ami 3-6 hónap általában. Szövetség-függő, hogy mennyi szolgálatot várnak el tőled egy hónapban.

Ha letelik a próbaidő, akkor a polgárőr közgyűlésen fognak véglegesíteni.

2013. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert van olyan hogy (Polgárőrség Budapest) meg vannak olyanok is hogy Polgárőrség Újpest..Gondolom a Budapestes azt jelenti hogy Budapest egész területén járőröznek az Újpesti meg azt hogy csak az adott kerületben????
2013. okt. 14. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az csak egybefogja az összes többit, és onnan elküldenek egy kerületi polgárőr szervezethez.
2013. okt. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!