Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hallgatnak a soroksári...

Miért hallgatnak a soroksári gyilkossággal kapcsolatban? Meg lett a tettes/tettesek?

Figyelt kérdés

Kiderült kik voltak vagy ki volt? Miért nem beszél róla a sajtó?


Nagyon nagy a csend... Miért?



2013. okt. 19. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Fingjuk sincs semmiről

2. Nagyon is sokat tudnak, akár konkrétan de a nyomozás miatt még titkolóznak


Ez a két lehetőség van. Őszintén remélem a második lesz....

2013. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem igazából az aggaszt, hogy szexuális jellegű bűncselekmény volt, és emiatt elgondolkodtató, hogy vajon a gyilkos(ok) meddig húzzák meg magukat.
2013. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy elég nagy sajtó visszhangja volt nyilvánvalóan, olyan hirtelen elült az ügy. Na most remélhetőleg nem a választások miatt, mert, hogy az is szóba került, hogy ha megint "sötétek" az elkövetők, akkor az a szélsőséget erősíti így fél évvel a választások előtt.


Lehet baromság, és szó sincs erről, de valamiért nagyon nagy a csend, az elég valószínű, de inkább egyértelmű, hogy el lett kussoltatva a teljes magyar sajtó. Kérdés az hogy MIÉRT?

2013. okt. 21. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért.. szerinted kik szoktak ehhez hasonló bűncselekményeket elkövetni.. ? Elég eltérő kultúra szaga van... Szélsőséges vagyok, mert azt mondom.. van cigánybűnözés?
2013. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem holtpontra jutottak, mint a 14 évesen a diszkóból hazatérve meggyilkolt kislány esetében.


Nem is csoda!

Se pénz, se ember, se sürgetés nem érkezik a nyomozócsoporthoz, mert a sértett családja nem az uralkodó mutyi osztályba tartozik.


Majd három nappal az elévülés előtt meglesz a gyilkos - fejfája az Új Köztemetőben.

2013. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha a telefont valaki magával vitte, az arra utal, hogy egy alul iskolázott állat. Innentől fogva csak a közvetítőket kell kiverni azokból akiknél a telefont megtalálták. Magyarul már rég meg kell legyen az elkövető! Csak kuss van róla valamiért.
2013. okt. 22. 16:21
 7/9 anonim válasza:
Milyen telefont? Az elkövetőét találták meg? Erről még nem hallottam..Most cikkeztek róla a Blikkben, kihallgatták elég alaposan a férjet.
2013. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem. Az áldozat telefonjáról volt szó, hogy megtalálták valakinél. Na de hozzá valahogy el kellett jusson a telefon, még ha a sarkon vette is valakitől.


(Logikusan, ha a saját telefonját találták volna meg a tettesnek, akkor az olyan - majdnem - mintha a személyijét hagyta volna ott.)


Azt nem értem, hogy a férjét sokadjára hallgatták ki, de elvileg ő a gyerekkel együtt otthon volt. Innentől kezdve a gyerek igazolhatja a férjet. Akkor miért nem zárták ki eddig?


Nagyon furcsa ügy, és az is hogy ilyen nagy a csend. Az elmúlt hasonlóan brutális esetekben sokkal tovább tartott a sajtó visszhang. Igaz a tettesek ott hamarabb meg lettek.

2013. nov. 8. 23:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Eltelt 1,5 év és még nincsen(ek) meg az elkövet(ők).

Ebből látszik hogy nem "aluliskolázott" követte el a gyilkosságot. Itt egy előre kitervelt, megtervezett gyilkosságról lehet szó. Pontosan tudták szerintem hogy akkor ott fog lesz, az áldozat heti több alkalommal futotta végig az útvonalat.

2015. ápr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!