Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a Készenléti...

Mi a véleményetek a Készenléti Rendőrség új egyenruhájáról? Bordó sapka és karszalag?

Figyelt kérdés

Számomra elképesztő, hogy óriási összegeket költenek ilyen röhejes dolgokra, a közbiztonság meg nulla.

Maguk a rendőrök is utálják, legalábbis akikkel eddig én beszéltem.

Minek ez a figyelemfelkeltés megint?


27L



2013. okt. 25. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb volt a régi kék ködvágó. :)
2013. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az elképesztő, hogy a rendőrmunkaruháját időnként cserélik és ezért még fizetnek is? vagy a színe nem tetszik, nőként milyen színárnyalat tettszett volna a legjobban?

Milyen figyelemfelkeltés, baj ha egy több ezres tömegben megtalálod a rendőrt? vagy mi a baj nem értem ...

2013. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne kezdd itt is kérlek! :)

Köszönöm!

2013. okt. 25. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz vagy :) kétszer is sikerült. Gratulálok, nem lettünk okosabbak, hogy mi a bajod, mert látszólag oylan dolgokon is felkaptad a vizet, amire nagyon egyszerű a magyarázat.
2013. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezt megbeszéltük! :) :)

Ízlések és pofonok. De ettől szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák .

2013. okt. 25. 13:41
 6/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nekem még mindig az tetszik, amit akkor hordtak, mikor én voltam gyerek. Jó, akkor készenléti rendőrség talán nem is volt. AZóta mindegy...


Azt nem gondolnám, hogy nagyon nagy pénzek úsztak volna el, mert így is, úgy is,kell nekik egyenruha és azt is feltételezem, hogy azért megbeszélték velük is.

Karszalagot hordanak speciel több helyen is...a sapka meg... ha már nincs tányérsapka, mondom, nekem mindegy.

2013. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, a ruhapénz messze nem fedezi az új egyenruha árát. Nekik se mindegy, hogy még bele se izzadtak a régibe, már vehetnek újat. S, hogy mgbeszélték velük? Hát, a fegyveres testületeknél a megbeszélés úgy történik, hogy az erősebb kutya kiadja a parancsot.
2013. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!