Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltál már bezárva? (Akár...

Voltál már bezárva? (Akár rövidebb időre is! )

Figyelt kérdés
Mi volt benne a legrosszabb?
2013. nov. 2. 08:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Kort és nemet is légyszi!
2013. nov. 2. 08:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam egy tüntetésen még pár éve. Hogyha négyzetként képzeljük el a helyet, elöl kordon volt, oldalt épületek, hátunk mögött meg az üres tér. Nos mialatt mindenki a kordonhoz tömörült, seperc apatt kordont húztak a hátunk mögött, és órákig se ki, se be! Több száz rohamrendőr volt a mi környékünkön, az egész városban több ezer! Volt pár "keménymag" akik beszólogattak a rendőröknek, és az egyik rendőrségi kamerát le is dobták egy sörösüveggel :) Voltak még turisták, meg kisgyerekes családosok is, akik véletlenül arra jártak, de azt se tudták, hogy mi van... De a legdurvább az volt, amikor pár rendőr átjött a kordon mifelöli részünkre, és boldogot-boldogtalant lefújt könnygázzal, nekem szerencsére nem a pofámba fújták, csak a szél hozta oda... :D
2013. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nem tudtam hazajönni a kocsmából, a tulaj meg inkább rám zárta a helyet éjszakára.
2013. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a 2011-es b*zivonulás kettes?
2013. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer megesett hogy koliban bezártak minket, mert csak 1 kulcs volt a szobához.
2013. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szekszárdi fogdára a rendőrökhöz pár órára, mert petárdát találtak a kocsimban és a bácsalmási fogdára a rendőrökhöz pár órára, mert pucérra vetkőztem Tataházán, amikor megbüntettek és a bácsalmási fogdára a határőrökhöz pár órára, mert tiltott határátlépésen kaptak.
2013. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És most volt egy büntetőügyem, ahol 1 hónapra akart bezárni a bírónőm elmemegfigyelésre, pedig neki rángott az arca az idegtől.
2013. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szabálysértési őrizetben voltam egy egész hétvégén. (Péntek estétől hétfő délig.)

A legrosszabb az volt, hogy mindenhová bilincsben vittek. Nem fájt, de nagyon megalázó volt. Megértem én, hogy előírás, de változtathatnának rajta, főleg egy 45 kg-os, szűk, combközépig érő szoknyát és tűsarkút viselő lány esetében.:) Nem akartam és nem is tudtam volna ilyen körülmények között megszökni, vagy megtámadni a rendőröket. A "hab a tortán" az volt, amikor hétfőn délben pórázos bilincsben, rabszállító furgonban vittek a bíróságra. Nagyon féltem, hogy kapok pár hét elzárást, de megúsztam. A cellában egyedül voltam, unalmas volt, minden perc egy órának tűnt, de lehet, hogy jobb volt így, mint néhány prostival, vagy bolti szarkával összezárva.

2013. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!